تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
28
آوریل

پلیمری که می توان از آن پلاستیک با قابلیت بازیافت بی نهایت، تولید کرد

پلاستیک ها دارای ماندگاری طولانی مدت، استفاده راحت، ارزان و البته اثرات زیست محیطی وحشتناک هستند. اگر چه با بازیافت می توان تا حدودی این تاثیر را کاهش داد و اکثر پلاستیک ها می توانند چند بار بازیافت شوند ولی اثرات آن به اندازه کافی برای محیط زیست مطلوب نیست.
بازیافت پلاستیک به صورت نامحدود چهار تن از شیمیدانان دانشگاه کلرادو، پلیمر جدیدی را کشف کرده اند که بدون فرایندهای پیچیده و در شرایط سخت آزمایشگاهی و یا استفاده از مواد شیمیایی سمی، قابلیت بازیافت نامحدود دارد.
پلاستیک ابداعی شیمیدان های دانشگاه ‘کلرادو’ در آمریکا بسیاری از خصیصه های پلاستیکها ی معمول از جمله سبکی، استحکام ، دوام و غیره را دارد، اما این پلاستیک را بر خلاف پلاستیکها ی معمول می توان به ملکول هایی که بلوک های ساختمانی آن را تشکیل می دهند، تبدیل کرد. همچنین از آنجایی که ماده جدید ابداعی را به راحتی می توان به مواد مفید پایه ای تبدیل کرد، ارزش آن حفظ می شود و بالقوه می تواند دوباره و دوباره مورد استفاده قرار گیرد.
این رویه ضمن پیشگیری از ورود پلاستیک به محیط زیست، میزان تقاضا برای پلاستیک های جدید را کاهش می دهد.
منبع: ایرنا

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :