تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
17
فوریه

تولید پلی اتیلن و صادرات این محصول استراتژیک طرح مشترک بوریالیس و توتال در تگزاس

شرکت های بوریالیس و توتال برنامه ریزی برای صادرات پلی اتیلن طرح مشترک جدید خود را در تگزاس آغاز کردند.

مارک گرت مدیر اجرایی بوریالیس، روز دوشنبه ۲۳ بهمن ماه اعلام کرد: انتظار داریم تقاضای داخلی ایالات متحده برای پلی اتیلن کیفیت بالا (high quality polyethylene)، بیشتر حجم تولید ما را در واحد کراکر جدید و تاسیسات تولید پلی اتیلن که حاصل سرمایه گذاری مشترک (JV) با توتال در بی پورت (Bayport) تگزاس است؛ به خود اختصاص دهد.
بر اساس این گزارش ، گرت در مصاحبه ای با موسسه اس اند پی گلوبال پلاتس عنوان کرد: اگر چه تمام پروژه مشترک ما با توتال بر مبنای صادرات است؛ تردید دارم بتوانیم حتی ۵۰ درصد از تولیدات خود را در خارج از ایالات متحده عرضه کنیم.
بوریالیس سال گذشته میلادی از توافق اولیه برای طرح مشترک یادشده با توتال خبر داد. پروژه ای که با هدف تولید پلی اتیلن گرید لوله (pipe-grade polyethylene) با فناوری Borstar بوریالیس در تاسیسات فعلی تولید پلی اتیلن شرکت توتال در بی پورت تگزاس، اجرایی می شود.
مدیر اجرایی بوریالیس افزود: ارزیابی های ما نشان داد که ساخت مجتمع در بی پورت تگزاس و عرضه محصولاتی از این منطقه به مراتب بهتر از راه اندازی چنین مجتمعی در اروپا خواهد بود.
بر اساس داده های تحلیلی موسسه اس اند پی گلوبال پلاتس، پیش بینی می شود عرضه اتیلن در ایالات متحده ظرف پنج سال آینده بسیار فراوان شود. دلیل آن نیز طرح هایی است که بهره برداری از آن ها به دنبال طوفان سال ۲۰۱۷ میلادی به تعویق افتاد. پروژه هایی که در سال جاری میلادی و ظرف سال های آتی در مدار تولید قرار می گیرند.
اما گرت خاطرنشان کرد: در صورت نیاز به صادرات تمام محصول تولیدی در سال های آینده به دلیل اشباع بازار داخلی ، فعالیت تاسیسات بی پورت همچنان از لحاظ اقتصادی قابل توجیه خواهد بود.

منبع: نبپنا

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلاستیکی و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری :