05
آوریل

کمپین طبیعت پاک با حمایت رسانه ایی شرکت پلی اتیلن نوین در روز طبیعت + تصاویر

کمپین طبیعت پاک با حمایت رسانه ایی شرکت پلی اتیلن نوین توسط شرکت پایدار پلاستیک , صنایع پلاستیک خوزستان، سنی پلاستیک، Sanik، همارشتن، اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران و انجمن ملی صنایع پلیمر و پلاستیک ایران تشکیل شد. با توجه به استقبال مردم بر آن شدیم تا از ادامه روند این کمپین و مطلع شویم.

مهدی هاشمی در گفتگو با خبرنگار بسپار از برنامه ها و ادامه روند این کمپین گفت:

ما کمپین طبیعت پاک را برای تهران و خروجی ها پیش بینی کرده بودیم، ولی بعد از مواجه با درخواست های بسیار سایر استان ها و شهرستان ها، برای آن ها نیز کیسه زباله ارسال کردیم. به رغم اینکه از ابتدا با متقاضی ها صحبت می کردیم که هزینه حمل با کمپین نیست، اما به قدری داوطلب ها و تشکل های استانی، بزرگوار و به طرح، تمایل داشتند که با قبول هزینه، کیسه ها را دریافت می کردند.

نتیجه این شد که بیش از ۱۲۰ هزار کیسه (نزدیک به نیمی از کیسه های تولید شده) به استان ها ارسال شد. این استقبال از استان ها فراتر از انتظار ما بود و بسیار از این بابت خوشحالیم چرا که انرژی زیادی به تیم کمپین داد.

در واقع در شهرهای ۲۰ استان کشور و جمعا ۵۳ شهر، کیسه های زباله کمپین طبیعت پاک توزیع شد

.

تولید کیسه های بکار رفته در کمپین طبیعت پاک با استفاده از مواد تجزیه پذیر

هاشمی در رابطه با تعداد کیسه های تولید شده گفت: جمعا ۲۵۰ هزار کیسه تولید شد و از تیراژ ۷۵ هزار به بعد کیسه ها به دلیل نکاتی که فعالان زیست محیطی را نگران کرده بود، با افزودن مواد تجزیه پذیر تولید شد.

بیش از ۳ هزار عکس پروفایل برای افراد متقاضی حمایت از کمپین طبیعت پاک ایجاد شد، بیش از ۱۰۰ شرکت تولیدی و ۳۳ تشکل استانی و محلی در زمینه های زیست محیطی و فرهنگی با کمپین طبیعت پاک همراه شدند که اطلاعات همه این واحدها و تشکل ها در کانال کمپین موجود است.

وی از برنامه های آتی و همچنین ادامه فعالیت کمپین طبیعت پاک افزود: ما همچنان از استان ها درخواست کیسه داریم، برای همین رأسا (شرکت پایدارپلاستیک) در حال تولید ۱۰۰ هزار کیسه دیگر تا روز زمین پاک (۲ اردیبهشت ۹۶) است و باز هم از تولیدکنندگان و هر فرد و نهادی که از کمپین طبیعت پاک حمایت کرده دعوت می کنیم با تأمین بخشی از هزینه ها، در صورت تمایل، به تیراژ تولید، اضافه کنند

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار شرکت ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

– صرفه جویی در مصرف کاغذ در شرکت پلی اتیلن نوین تا ۸۰% برای حمایت از محیط زیست

– منشور اخلاقی کارکنان شرکت پلی اتیلن نوین بزرگترین تولیدکننده مخازن , وان و سبد در ایران

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده انواع مخازن و ظروف پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :