تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
24
فوریه

کسب جایزه طلایی پارک‌های علمی و فناوری آسیا توسط شرکت آریا پلیمر پیشگام

کسب جایزه طلایی پارک‌های علمی و فناوری آسیا توسط شرکت آریا پلیمر پیشگام

بنقل از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ,شرکت آریا پلیمر پیشگام (از شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در زمینه تحقیق و تولید انواع آمیزه های پلیمری) به‌عنوان برترین شرکت مستقر در پارک‌های علمی و فناوری آسیا دست یافت. این شرکت با ارائه فناوری اکستروژن واکنشی و نانو کامپوزیت‌های پلیمری بعنوان یک نو آوری و ابداع موفق به کسب جایزه طلایی (Grand Prize) در مراسم ASPA Award 2016 گردید.

این جایزه به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که در آن‌ها به کمک مهارت‌های مدیرتی بالا، ایده‌های کاربردی و دانش‌های فنی و فناوری متعدد به مرحله تجاری‌سازی رسیده و در جهت توسعه فناوری و علوم نوین در آسیا نقش به سزایی داشته باشند.
در بخشی از متن لوحه آمده است که :
«این جایزه به‌منظور تقدیر از نقشی که شرکت آریا پلیمر پیشگام در جهت توسعه فنّاوری و صنعت در آسیا ایفا نموده است، به این شرکت اعطا می‌گردد.»
مراسم اعطای «جایزه ASPA» هر ساله از سوی انجمن بین‌المللی پارک‌های علمی آسیا میان شرکت‌ها، مؤسسات مستقر در پارک‌های علم و فناوری عضو این انجمن با هدف تشویق شرکت‌های دانش‌بنیان و فن آفرین جهت دستیابی به روحیه تجاری‌سازی دستاوردهای فناورانه، ایجاد فرصت‌های مناسب در راستای یافتن شریک تجاری و معرفی مدل‌های شرکت‌های موفق برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است که بیستمین کنفرانس بین‌المللی انجمن پارک‌های علمی و فناوری آسیا ASPA 2016 به میزبانی شهر حیدرآباد هند ۱۹ الی ۲۲ اکتبر برگزار و جایزه طلایی آن توسط آقای Hirohisa Uchida،  مدیر ژاپنی پارک‌های علمی و فناوری آسیا، به آقای محمد علی‌آبادی فراهانی، مدیرعامل آریا پلیمر پیشگام، اعطا شد.

 

 

 

منبع: ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

 

شما در سایت polynovin.com متعلق به شرکت پلی اتیلن نوین , در قسمت اخبار پلیمری هستید.

شرکت پلی اتیلن نوین تولید کننده انواع مخازن ,وان و جعبه های پلیمری میان تهی از ۳۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتر

پلی اتیلن نوین حامی علم و فناوری

صفحه نخست

 

اشتراک گذاری :