تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
26
دسامبر

پیش بینی افزایش قیمت محصولات پتروشیمی در چین

همزمان با وضع مالیات های محیط زیست پیش بینی می شود قیمت محصولات پتروشیمی در چین در سال ۲۰۱۸ میلادی افزایش یابد.

به گزارش پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، بازار چین خود را برای افزایش قیمت محصولات پتروشیمی در سال آینده میلادی آماده می کند. چرا که پیش بینی می شود هزینه های تولید در پی برنامه دولت این کشور برا ی وضع مالیات های زیست محیطی، موسوم به مالیات سبز (green tax)، افزایش یابد. مالیات یادشده بخشی از راهبرد دولت چین برای مبارزه با آلودگی به شمار می رود.

این برنامه مالیاتی از اول ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی تحت قانون “مراقبت های زیست محیطی چین” (China’s Environmental Protection Law) عملیاتی و جایگزین قانون ۳۸ ساله “پرداخت برای آلودگی” (pollutant discharge fee) می شود.

صنعت پتروشیمی در کنار صنایع زغال سنگ و فولاد در میان بزرگترین تولیدکنندگان آلودگی در چین شناخته شده است و مشمول مالیات سبز می شود.

مالیات یادشده متغیر خواهد بود و متناسب با میزان آلودگی تولیدی توسط شرکت ها دریافت می شود.

قانون مورد نظر محدوده مالیاتی (tax range) معینی را برای هر یک از چهار دسته آلودگی شامل آلودگی هوا، آلودگی آب، ضایعات جامد و آلودگی صوتی تعیین کرده است که به دولت های محلی این امکان را می دهد تا نرخ های متناسب با محدوده تحت کنترل خود را اعمال کنند.

اگر چه مالیات سبز تعیین شده از سوی بیشتر استان ها هزینه قابل توجه تازه ای را در مقایسه با قانون فعلی بر شرکت ها تحمیل نمی کند؛ اما بر خلاف قانون موجود غیرقابل مذاکره و قطعی است.

منبع: پپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر , وان و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری :