تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
26
آوریل

پتروشیمی های ممتاز سال ۹۶ / تولید بیش از ۱۰۰ درصد ظرفیت نصب شده !

سال گذشته با ثبت یک رکورد جدید با تولید بیش از ۵۳ میلیون و ۶۳۰ هزار تن رکورد تولید محصولات  و فرآورده‌های پلیمری وپتروشیمی در ایران شکسته شد.

همزمان با ثبت رکورد جدید تولید پتروشیمی، سال ۹۶ تعداد ۱۴ شرکت پتروشیمی بیش از ۱۰۰ درصد ظرفیت نصب شده اقدام به تولید محصولات پلیمری وپتروشیمی کرده‌اند به‌عبارت ساده‌تر در این ۱۴ مجتمع پارسال فراتر از ظرفیت اسمی محصول تولید و عرضه شده است.

بر این اساس پتروشیمی خراسان با ۱۱۶ درصد، قائد بصیر با ۱۱۴ درصد، لاله با ۱۱۱ درصد، پلی‌نار و پتروشیمی کرمانشاه هر یک با ۱۱۰ درصد، مهر و شیراز هر کدام با ۱۰۹ درصد، شیمی بافت با ۱۰۷ درصد، خارگ با ۱۰۵ درصد، پتروشیمی آریا ساسول با ۱۰۴ درصد، ارومیه و پتروشیمی تبریز با ۱۰۲ درصد، پلیمر کرمانشاه با ۱۰۱ درصد و نوری با ۱۰۰ درصد موفق به ثبت بالاترین رکورد تولید در سال ۹۶ شده‌اند.

منبع: پپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار پلیمری :
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :