21
مه

این هنرمند امریکای با هزاران بطری پلاستیکی بازیافت شده،تصویر خود را ساخته!

این هنرمند امریکای با کنار هم قرار دادن هزاران بطری پلاستیکی بازیافت شده، تصویر خود را ساخته است. Mary Ellen که خود را یک هنرمند سیاسی می داند با این کار سعی دارد مردم را مجاب کند تا به اشیاء اطراف خود نگاه متفاوتی داشته و نحوه نگرش خود را تغییر دهند. این هنرمند امریکای با خلق این اثر سعی کرده به مردم نشان دهد که تنها تعداد محدودی از بطری های پلاستیکی بازیافت می شوند و آنها را از آسیب بطری های پلاستیکی برای محیط زیست آگاه کند.

 

Marry Ellen در ابتدا قصد داشت تا با روی هم قرار دادن بطری های پلاستیکی بازیافتی ستون های بزرگ درست کند اما زمانی که بطری پلاستیکی ها را کنار هم قرار داد متوجه رنگ بندی آنها شد و ایده جدیدی به ذهنش رسید و تصمیم گرفت تصویر خود را با این بطری ها خلق کند.

این هنرمند تنها در قسمت هایی که سایه وجود دارد از رنگ استفاده کرده است و باقی رنگ های بکار رفته در این اثر رنگ خود بطری ها می باشند. این اثر ۲٫۵ متر مربعی به خوبی نشان می دهد که میزان قابل ملاحظه ای از بطری های پلاستیکی که دور می اندازیم بازیافت نمی شوند و عدم بازیافت اجسام پلاستیکی باعث آسیب به محیط زیست خواهد شد.

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

 

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب:

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب بهداشتی پلیمری , وان شیلات و بشکه مواد شیمیایی , همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :