تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
08
مه

فعالیت نمایشگاه ایران پلاست آغاز شد

فعالیت نمایشگاه ایران پلاست آغاز شد + ایجنت های خارجی به شرکت ها قیمت دادند/ قیمت های یورویی غرفه در ایران پلاست هم تراز با خرید آپارتمان نقلی در تهران

بنقل از یک منبع مطلع , ایجنت های خارجی نمایشگاه ایران پلاست مشغول جذب غرفه گذار برای نمایشگاه ایران پلاست ۲۰۱۸ هستند. نمایشگاه ایران پلاست قرار است دو تا ۵ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شود.

یک منبع مطلع در گفت و گو با پپنا اعلام کرد ایجنت های خارجی نمایشگاه مشغول جذب غرفه گذار برای نمایشگاه ایران پلاست ۲۰۱۸ هستند. نمایشگاه ایران پلاست قرار است دو تا ۵ مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران – سئول برگزار شود.

 

بر اساس اطلاعات دریافتی قیمت هر متر مربع اعلام شده به شرکت های خارجی ۴۳۰ یورو است و قیمت هر متر مربع ساخت و ساز برای شرکت های خارجی به ۶۷۰ یورو برای هر متر مربع هم می رسد.

با توجه به نرخ یورو یک غرفه ۱۰۰ متری در ایران پلاست هم تراز خرید یک آپارتمان در تهران است.

منبع: پپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :