تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
07
مارس

شبیه ساز و بهینه سازی قالب با نرم افزار کامپیوتری

شرکت Sigma Engineering، ارائه دهنده راهکار شبیه سازی نرم افزاری قالب ساز ، اولی بار در نمایشگاه فاکوما در آلمان در سال ۲۰۱۳ معرفی شد. این شرکت در معرفی ابزار جدید خود گفت: شرایط بهینه در طراحی و تولید قالب قبل از ساخت آن، فراهم شده است. و بخش بهینه سازی خودکار نرم افزار Sigmasoft، بهترین راه حل را برای برای پوشش تقاضای خاص، پیدا می کند.

در نسخه جدید Sigmasoft v5.2، بخش بهینه سازی بر پایه DOE (طراحی بر اساس تجربه) کار می کند. قالب ساز می تواند یک نتیجه خاص را درخواست کند و نرم افزار به طور خودکار بهترین راه حل ساخت را برای پاسخگویی به این درخواست را پیدا خواهد کرد.

به عنوان مثال، اگر متقاضی بدنبال محدود کردن تلرانس ابعادی باشد، می توان از نرم افزار درخواست کرد تا تغییر شکل قطعه را به حداقل برساند و ماشین مجازی به صورت خودکار تنظیم شده و با حذف/کاهش فشار، پنجره پردازش برای طراحی قالب جدید باز شده و پس از آن مدل پیشنهادی بدون در نظر گرفتن فاکتورهایی مثل بهینه سازی مصرف انرژی و یا سیکل کار، ارایه می شود.

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :