تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
29
آگوست

جنگ تجاری چین و آمریکا به صنایع شیمیایی و محصولات پلاستیکی رسید

بگزارش پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ به تازگی و از تاریخ ۲۳ماه جاری میلادی، جنگ تجاری میان آمریکا و چین به صنایع شیمیایی و محصولات پلاستیکی رسید و دو کشور در ساعات اولیه صبح روز یادشده تعرفه های در نظر گرفته شده برای نزدیک به چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار (معادل سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو) تولیدات صنایع شیمیایی و انواع محصولات پلاستیکی را اعمال کردند.
ارقام یادشده به سادگی می توانند افزایش یابند. دور تازه تعرفه های پیشنهادی واشنگتن به ارزش ۲۰۰ میلیارد دلار (معادل ۱۷۲ میلیارد یورو) که طیف وسیعی از کالاهای چینی را در بر می گیرد؛ شامل ۲۵ میلیارد دلار (معادل ۲۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون یورو) انواع محصولات پلاستیکی و شیمیایی است.
اگر چه دنبال کردن اقدامات تلافی جویانه تجاری طرفین که هر روزه در جریان است؛ تا حدودی دشوار به نظر می رسد؛ اما ۲۳ اگوست نخستین روزی است که تعرفه های اعمالی حجم چشمگیری از انواع رزین های پلاستیکی و مواد صنایع شیمیایی مورد مبادله میان دو کشور را هدف قرار می دهد.
با ادامه گفتگو های هفته های اخیر میان واشنگتن و چین، نشانه هایی از کاهش تنش دیده می شود. از طرفی، گروه های لابی گر تولیدکنندگان مواد و محصولات پلاستیکی نیز به افزایش فشار خود برای برطرف ساختن موانع ایجاد شده ادامه می دهند.

منبع: نیپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب آشامیدنی , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلاستیکی و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :