24
ژوئن

تولید پلی اتیلن جدید با چگالی بالا برای کاربردهای بسته بندی

شرکت پتروشیمی و پالایش Total با معرفی گونه پلی اتیلن چگالی بالا با نام تجاری ۹۸۲۵E تحول جدیدی را در بازار ورق اکستروژن گرما شکل‌دهی شده (SET) ایجاد کرده است. این گونه جدید برای کاربردهای بسته‌بندی گرماشکل دهی شده نازک مناسب بوده مخصوصا در صنایع بسته‌بندی مواد غذایی که نیاز به سفتی و چقرمگی بالا می‌باشد.

مزیت این پلی اتیلن چگالی بالا محصول پلی اتیلن چگالی بالای ۹۸۲۵E سفتی مورد نیاز برای کاربردهای SET را فراهم می‌کند. افزایش سفتی در محصول فرصت کاهش وزن اما با حفظ عملکرد در مقایسه با دیگر گونه‌های HDPE مورد استفاده در کاربردهای SET را برای تولید کننده ایجاد می‌کند. و یا می‌تواند محصولاتی با همان وزن معادل اما با بهبود در عملکرد آن ایجاد نماید. از دیگر ویژگی‌های مثبت ۹۸۲۵E، استحکام در برابر ضربه، مقاومت شیمیایی و سرعت کم انتقال بخار آب می‌باشد. این محصول در محدوده‌ی گسترده‌ای از کاربردهای بسته‌بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ۹۸۲۵E نه تنها سفتی و فرآیند پذیری بهتری نسبت به دیگر گونه‌های HDPE مورد استفاده در ظروف گرما شکل دهی شده ارائه می‌دهد بلکه دارای براقیت بیشتری از منظر زیبا شناسی می‌باشد. این محصول قابلیت بازیافت شدن را نیز دارد و می‌تواند در فنجان‌های آشامیدنی، کاسه و ظروف ماست مورد استفاده قرار بگیرد.
منبع: plasticsinpackagingشما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب :درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , وان شیلات و بشکه مواد شیمیایی , همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :