برای تماس با مدیر عامل شرکت با شماره همراه روبرو تماس بگیرید : 09125987671
شماره تماس : 02155659631 | همراه : 09125987671
 • تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
  28
  ژانویه

  تولید پالت هوشمند توسط شرکت BASF باهمکاری Ahrma Holding B.V

  شرکت BASF با همکاری شرکت Ahrma Holding B.V، سامانه ردیابی پیشرفته‌ای را به پالت های هوشمند افزوده است.

  شرکت BASF با همکاری شرکت Ahrma Holding B.V. سعی دارد با تولید پالت های نوین، منطق جدیدی در جابجایی مواد در بخش تدارکات به وجود آورد. به منظور پوشش‌دهی پالت‌های توسعه داده شده در این همکاری، فرمول‌بندی Elastocoat® C شرکت BASF نیز توسعه داده شده است. این نوآوری در K 2016 Preview معرفی شد.

  نتایج حاکی از آن است که پوشش پلی‌یورتان بکار رفته در این پالت ها مقاومت و طول عمر آنها را افزایش داده و بطور پیوسته نیز قابل استفاده است. با استفاده از این روش پوشش‌دهی نیاز به پوشش اولیه (primer coat) مرتفع می‌شود. پالت های پوشش‌دهی شده با Elastocoat® C علاوه بر ۲۵درصد کاهش وزن نسبت به نمونه‌های موجود و طول عمر بیشتر، از سامانه ردیابی پیشرفته‌ای نیز برخوردار می‌باشند. طول عمر این پالت ها تا ۱۰ سال افزایش یافته و قطعات مختلف آن را می‌توان بصورت جداگانه تعویض نمود. از سایر مزیت‌های این سامانه می‌توان به مقاومت بالا در برابر آب، غبار، مواد میکروبی و سایش اشاره کرد.

  با استفاه از سامانه رادیویی توسعه یافته توسط شرکت Ahrma، قابلیت ثبت موقعیت مکانی و همچنین شرایط دمایی و میزان بار وارده بر پالت ممکن شده است. با استفاده از این سامانه مزیت‌های گوناگونی برای مشتریان بوجود خواهد آمد. به‌عنوان نمونه، مصرف کنندگان قادرند تا پالت‌های استفاده نشده را شناسایی و بطور بهینه از آنها بهره برداری نمایند و هزینه‌های ناشی از نگهداری پالت‌های استفاده نشده یا سرقتی کاهش می‌یابد.


  شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
  درباره شرکت :
  شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
  آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
  ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
  جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

   

  اشتراک گذاری :

0 comments

Leave a reply

از طریق واتساپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید