تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
24
ژانویه

تولید و فروش نانولوله های کربنی تک‌جداره و چند جداره توسط شرکت کریتیو داینستیکس

شرکت کریتیو داینستیکس (Creative Diagnostics) اقدام به تولید و فروش نانولوله های کربنی تک‌جداره و چند جداره کرده است. این شرکت همچنین نقاط کوانتومی کربنی نیز تولید می‌کند.

 

شرکت کریتیو داینستیکس (Creative Diagnostics) در حوزه‌ی داروسازی و علوم زیستی تجربه‌ی زیادی دارد. این شرکت اخیراً نانولوله های کربنی تک‌جداره و چند جداره را در ابعاد مختلف تولید کرده‌است. برخی از این نانولوله‌ها اصلاح سطحی نیز شده‌اند تا برای انجام تحقیقات علمی مورد استفاده قرار گیرند.
از این نانولوله ها می‌توان برای توسعه‌ی مواد کامپوزیتی پیشرفته، ذخیره‌سازی هیدروژن، آندهای باتری لیتیمی، رهاسازی دارو، پیل خورشیدی، تصویربرداری زیستی و حسگری استفاده کرد.
نانولوله های کربنی این شرکت با استفاده از روش لایه‌نشانی شیمیایی از فاز بخار تولید می‌شوند؛ روشی که امکان تولید نانولوله هایی با ابعاد مختلف را فراهم کرده و می‌تواند نانولوله‌ها را نیز عامل‌دار کند. واحد کنترل کیفی این شرکت نیز به دنبال اطمینان از کیفیت و تکرارپذیری محصولات تولید شده‌است.
کریتیو در کنار نانولوله های کربنی ، نقاط‌کوانتومی کربنی فلورسانس با کیفیت بالا نیز تولید می‌کند. این نقاط کربنی از پایداری و هدایت الکتریکی بالا، سمیت کم و زیست‌سازگاری بالایی برخوردار بوده و روش سنتر ساده‌ای دارند.
جسیکا والدورف از مدیران بخش تحقیق و توسعه این شرکت می‌گوید: «ما نانومواد کربنی برای تحقیقات دانشگاهی و استفاده‌ی صنعتی به ‌بازار عرضه می‌کنیم. محصولات ویژه با کیفیت بالا نظیر نانولوله‌های کربنی تک‌جداره ، دو جداره و چند جداره را به همراه گرافن می‌توان در لیست محصولات شرکت ما دید. برخی از محصولات عامل دارو بوده و پاسخ‌گوی نیاز محققان است.»
رندی واگن از محققان ارشد شرکت کریتیو می‌گوید: «از نانوذرات می‌توان در حوزه‌های مختلف نظیر زیست‌شناسی و پزشکی استفاده کرد. ما در حال توسعه‌ی نانوذرات برای استفاده در حوزه‌های مختلف زیستی هستیم. نانولوله‌های کربنی ما توسط محققان برای توسعه محصولات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.»
کریتیو داینستیکس از بزرگترین تولیدکنندگان ذرات مغناطیسی و محصولات مرتبط با پزشکی است. این شرکت لیست بلندی از محصولات مغناطیسی مبتنی بر سیستم ایمنی بدن دارد که برای تأمین نیاز محققان در ابعاد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.
منبع : Creative Diagnostics Introduces Carbon Nano tube for All Researchers
         ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :