تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
11
مه

ایران پلاست ۲۰۱۸ گرانترین نمایشگاه جهان!!! بازار جذاب ایران برای خارجی ها

نمایشگاه ایران پلاست از سال ۱۳۸۱ آغاز به کار کرد و پس از چهار سال ابتدایی مدیریت آن از سوی شرکت سهامی نمایشگاه های تهران به شرکت ملی صنایع پتروشیمی سپرده شد.

این نمایشگاه که اکنون به نمایشگاهی سالانه تبدیل شده در دوازدهمین دوره­ ی خود، ۲ الی ۵ مهرماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات میزبان فعالان صنعت پلاستیک ایران و جهان برگزار می شود.

به نقل از وبسایت نمایشگاه، تعداد غرفه گذاران از ۲۹۴ شرکت داخلی و خارجی در دوره نخست به بیش از ۱۱۰۰ شرکت داخلی و خارجی در دهمین دوره افزایش یافته بود.

این نمایشگاه بین المللی و  تخصصی سالن های ۵، ۶ , ۷ , ۸ , ۹ , ۱۰، ۱۱، ۲۷ , ۳۵ . ۳۸، ۳۸b ، ۳۸b , 40 , 40a ,41a , 41b , 44a , 44b ,31a , 31 و فضای باز را تحت پوشش خواهد داشت. همچنین فضای غیر مفید تحت پوشش  حدود ۶۰ هزار مترمربع عنوان شده است.

طی مقایسه­ای با نمایشگاه های مطرح دنیا در حوزه ی پلاستیک، هزینه های جانمایی غرفه را را ایران پلاست مقایسه کردیم. نتیجه ی به دست آمده حاکی از این بود که ایران پلاست ۲۰۱۸ گرانترین نمایشگاه پلاستیک برای غرفه گذاران است.

منبع: iranpolymer.com


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :