تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
02
دسامبر

آمار خیره کننده از وسعت صنعت پلاستیک در سرزمین اژدها !

صنعت پلاستیک چین در سال ۲۰۱۷،  ۱٫۸۴۱ تریلیون دلار کالا از سراسر جهان وارد کرده است. از این عدد، ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی ۴۵۵٫۵ میلیارد دلار (تقریبا ۲۵ درصد کل) ؛ و مواد معدنی – از جمله نفت – ۲۴۷٫۶ میلیارد دلار (۱۳٫۴ درصد) را در برمی گیرد. مواد پلاستیک و محصولات پلاستیکی هفتمین رده از ۱۰ محصول برتر وارداتی به چین هستند که در مجموع ۶۸٫۹ میلیارد دلار است.

بگزارشEUROMAP چین مقصد عمده صادرات مواد اولیه در صنعت پلاستیک دنیا, در سال ۲۰۱۷، چین بیش از ۲۸ میلیون تن مواد وارداتی داشته است، به مراتب بیشتر از صادرات، (هشت میلیون تن ). مصرف کل مواد اولیه در سال ۲۰۱۶ نزدیک به ۸۴ میلیون تن بود.

مصرف متوسط ​​مصرف پلاستیک در چین به ازای هر فرد در سرانه به اندازه متوسط ​​اروپایی نیست. طبق گزارش EUROMAP، در سال ۲۰۱۷، این میزان به بیش از ۶۰ کیلوگرم در هر نفر رسید، در حالی که مصرف اروپا در هر فرد تقریبا ۷۰ کیلوگرم در سرانه بود.

بخش هایی از صنعت پلاستیک با بیشترین سهم استفاده از مواد پلاستیکی عبارتند از: بسته بندی با ۴۲ درصد، ساخت و ساز با ۲۲ درصد، و سپس خودرو، الکترونیک و دیگر بخش ها، که به طور مشترک به حدود ۲۰ درصد می رسد،

گزارشEUROMAP نشان می دهد، طبق الگوی مصرف مواد اولیه بزرگترین شیوه پردازش پلاستیک ها در چین اکستروژن در حدود ۵۰ درصد , قالب گیری تزریقی ۳۱ درصد، و سپس روش های دیگر تولید پلاستیک قرار گرفته اند.

منبع : http://polymervabastebandi.ir


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

غول های مواد پلاستیکی در دنیا | بازیگران اصلی دنیای پلیمرها


اسکناس از جنس پلیمر جایگزین اسکناس های کاغذی


چشم انداز رشد بازار پلی اتیلن جهان تا سال ۲۰۲۶ بگزارش شرکت گلوبال دیتا

 درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :