تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
14
فوریه

در گفت و گو با یک دلال سرشناس مواد پلیمری :ما هم از قیمت هایی که پتروشیمی اعلام می کند شوکه می شویم

پایگاه خبری پپنا در گفت و گوی تلفنی با یکی از سرشناس ترین دلالان مواد پلیمری ، وضعیت بازار مواد پلاستیک و پلیمر را بررسی کرده است. دلار به سطح ۵۰۰۰ تومان نزدیک می شود و به رغم هشدارهای متعدد دولت سکه و ارز از مسیر افزایشی خارج نمی شود.(شرح مصاحبه در ذیل)

حاج آقا وضعیت بازار مواد پلیمری چگونه است؟

اصلا خرید و فروشی در بازار نیست. خرید و فروش مواد پلیمری خیلی به ندرت انجام می شود. با این وضعیت دلار که امروز به نزدیک ۵۰۰۰ تومان رسیده کسی در بازار بار نمی فروشد.

بازار کسری پولش را بار می فروشد.

 

هیچ کاری هم از دست کسی برنمی آید. نه تعزیرات با حمله به ما می تواند بازار را آرام کند و نه با بگیر و ببند این گرانی حل می شود.

تعزیرات اگر به پتروشیمی هم حمله کند نتیجه نمی گیرد. خودشان دارند مواد را گران می کنند. این هم خودشان بسته اند. مصوبه شده و باید قیمت ها را به این شکل اعلام کنند. مگر اینکه مصوبه خود را تغییر دهند و فروش مواد را با ارز مبادله ای اعلام کنند.

 

بازار تا یکشنبه هفته آینده که قطعا قیمت ها گران تر خواهد شد ( قیمت پایه محصولات پتروشیمی ) فروشی نخواهد داشت.

 

قیمت بازار هم صعودی است.

شما نگاه کنید ۱۰۰ تومان برخی مواد امروز گران شدند. این در برابر نرخ هایی که خود پتروشیمی اعلام می کند چیزی نیست. ما هم از قیمت هایی که پتروشیمی اعلام می کند شوکه می شویم.

 

پیش بینی شما؟

ما نشانه هایی از روند نزولی قیمت ها در بازار نمی بینیم.

کارخانه دار قطعا توان تولید با این ارقام را ندارد و دستش در افزایش قیمت در فروش باز نیست. در نتیجه هم ما به عنوان مواد فروش و هم کارخانه دار تا پایان سال کار زیادی نخواهیم داشت چون خرید و فروشی در بازار رخ نخواهد داد.

 

همه ی بخش ها از فولاد و … گران شده اند. مردم هم دو سه ماه دیگر می فهمند چه خبر شده است…

منبع: پپنا

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلاستیکی و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :