16
مارس

کمپین طبیعت پاک , طرح توزیع کیسه های زباله پلیمری تجزیه پذیر در روز طبیعت در جهت حمایت از محیط زیست

محیط زیست | کمپین طبیعت پاک , طرح توزیع کیسه های زباله پلیمری تجزیه پذیر ( پلیمرهای زیست تخریب پذیر ) در روز طبیعت در جهت حمایت از محیط زیست
به گزارش اینپیا، بر اساس اطلاعات منتشر شده در کانال تلگرامی کمپین طبیعت پاک، به دنبال درخواست فعالان محیط زیست و شهروندان، ادامه تولید کیسه های زباله برای توزیع در روز ۱۳ فروردین ۱۳۹۶، با مواد تجزیه پذیر در حال انجام است.

محمد هاشمی، مدیرعامل پایدارپلاستیک اعلام کرد: پس از اطلاع رسانی کمپین، تماس و درخواست های زیادی مبنی بر استفاده از مواد تجزیه پذیر در تولید کیسه های زباله به ما رسید که با استقبال از این پیشنهاد، این مواد تهیه و در تولید کیسه های زباله به کار گرفته شد و از تیراژ ۷۵ هزار به بعد کیسه ها، از مواد تجزیه پذیر استفاده می کنیم.

وی همچنین از استقبال کم نظیر همکاران صنعت پلاستیک، انجمن ها و حتی شرکت ها و نهادهای دیگر از این کمپین خبر داد و گفت: تنها یک روز بعد از اطلاع رسانی سراسری، شرکت های زیادی متقاضی حمایت از این کمپین شدند و با ارسال لوگو و دریافت بج حمایت از کمپین، بج های حمایت خود را در صفحات اجتماعی و پیام رسان های موبایلی منتشر کردند.

هاشمی با اشاره به تنوع شرکت ها و تشکل ها گفت: انجمن های همگن، پی وی سی، پلی اتیلن، مستربچ، شرکت های مختلف صنعت پلاستیک، استارتاپ تیزلند (فعال در حوزه اطلاع رسانی مدارس و محتوی آموزشی)، شرکت تیپاکس، سایت های خبروان و جار، مجموعه ورزشی و تندرستی آتیران از کمپین طبیعت پاک حمایت کرده و در اطلاع رسانی این کمپین به ما کمک کرده اند.

موسس کمپین طبیعت پاک همچنین از حضور فعال رسانه ای سازمان حفاظت محیط زیست استان تهران خبر داد و گفت: روز گذشته خبر کمپین توسط حفاظت محیط زیست استان تهران رسانه ای شد و بازتاب خوبی در رسانه های کشور پیدا کرد که همه این اطلاعات را در کانال تلگرامی کمپین، مستندسازی کرده ایم.

وی با تشکر از رسانه های صنعت پلاستیک در اطلاع رسانی کمپین اظهار داشت: علاقه مندان به دریافت آخرین اخبار و اطلاعات کمپین طبیعت پاک می توانند به این نشانی تلگرامی کمپین، مراجعه کنند.

هاشمی از شرکت های علاقه مند به دریافت بج حمایت از کمپین درخواست کرد لوگوی خود را به شماره ۰۹۱۲۸۹۹۵۰۳۲ ارسال کنند.

همچنین گروه صنعتی مخزن سازان نوین ( پلی اتیلن نوین ) در ادامه طرح حرکت سبز در جهت حمایت از محیط زیست حامی کمپین طبیعت پاک و توزیع کیسه های زباله تجزیه پذیر نیز خواهد بود.
شما اکنون در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین , صفحه اخبار و مقالات پلیمری هستید ?
پلی اتیلن نوین دوستدار محیط زیست
https://www.polynovin.com
برخی از اخبار و مقالات پلیمری مرتبط :

اشتراک گذاری :