تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
17
دسامبر

کاهش قیمت انواع پلی اتیلن سنگین در بازارهای آسیا

کاهش قیمت انواع پلی اتیلن سنگین در بازارهای آسیا , در هفته منتهی به ۱۵ دسامبر ۲۰۱۷ در بازارهای آسیایی قیمت پلی اتیلن های سنگین در مناطق جنوب آسیا با کاهش رو به رو بود. بدین ترتیب قیمت پلی اتیلن سنگین فیلم با ۶۰ دلار کاهش به ۱۲۲۰ دلار در این منطقه رسید.

بگزارش اینپیا به نقل از پلتس، کالاهای سنگین تزریقی و بادی نیز هر کدام ۴۰ دلار کاهش نرخ را تجربه کردند. کالای پلی_اتیلن سبک فیلم هم در بازارهای جنوب شرق آسیا روندی نزولی را سپری کرده و بعد از ۴۰ دلار کاهش به قیمت ۱۲۲۰ دلار به ازای هر تن رسیده است.

پلی پروپیلن های نساجی نیز روندی نزولی را در بازارهای جنوب آسیا داشتند که البته کاهش قیمت این گروه اندک و به میزان ۵ دلار بوده است.

گروه های پلی استایرن مقاوم و معمولی و پلی اتیلن سبک خطی روندی افزایش را در بازارهای جنوب شرق آسیا سپری کردند. بدین ترتیب بیشترین افزایش برای کالای پلی استایرن مقاوم و به میزان ۶۰ دلار بود، همچنین کالای پلی استایرن معمولی نیز افزایش نرخ زیاد و ۵۰ دلاری را تجربه کرده است.

گرید پلی اتیلن سبک خطی هم افزایشی ۱۰ دلاری در این هفته داشت. تنها کالایی هم که در این هفته روندی با ثبات در بازارهای جنوب آسیا داشت PVC بود که با همان قیمت ۹۱۵ دلار به ازای هر تن معامله شد.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر , وان و انواع ظروف پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری :