تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
18
نوامبر

کاهش تقاضای محصولات پلیمری در بورس کالا

در هفته گذشته حجم معامله پلیمرها در بورس کالا نزدیک به ۶ درصد کاهش یافت اگرچه عرضه‌ها به نسبت از شرایط مطلوبی برخوردار بود. تقاضای ثبت شده در هفته گذشته نیز بیش از ۶۴ هزار تن بود که این رقم یکی از کمترین ارقام تقاضا در دو سال اخیر به شمار می‌رود. این شرایط به معنی خودنمایی مشخص  ضعف تقاضاست . البته این شرایط در بازار محصولات شیمیایی بورس کالا نیز کم و بیش خودنمایی کرد.
کاهش حجم معاملات پلیمرها در بورس کالا در کنار کاهش نرخ در بورس و بازار به معنی یک عقب گرد قیمتی در این بازار است که هم با کاهش تقاضا همراه شده و هم جذابیت خرید را تحت الشعاع خود قرار داده است.

بالابودن موجودی انبارها در واحدهای بزرگ بالادستی و همچنین همچنین وجود عرضه کافی در بازار داخلی نیز خود محرک مهمی برای افت قیمت ها و همچنین عقب گرد خریداران به شمار می رود. تجمیع داده های فوق به معنی شرایط متفاوت در بازار پلیمرهاست و شاید اهالی بازار منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند تا خرید خود را به انجام برسانند.. با توجه به این شرایط کاهش قیمت ها در بازار داخلی و حتی بورس کالا داده مثبتی به شمار می آید که می تواند تقاضای بیشتری را به سمت بازار جذب کند.

منبع : http://polymervabastebandi.ir/


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

غول های مواد پلاستیکی در دنیا | بازیگران اصلی دنیای پلیمرها


اسکناس از جنس پلیمر جایگزین اسکناس های کاغذیدرباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :