تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
22
نوامبر

پلی اتیلن با گرید جدید در پتروشیمی شازند تولید شد

پلی اتیلن با گرید جدید در پتروشیمی شازند تولید شد , بگزارش باشگاه خبرنگاران جوان , ولد خانی مدیر عامل پتروشیمی شازند گفت: پس از ۲سال با همت و تلاش مهندسان ، متخصصان و کارگران پتروشیمی شازند یک گرید از پلی اتیلن P100با کاتالیست جدید در شرکت پتروشیمی شازند تولید شد.

ولد خانی با بیان اینکه تولید این محصول تماما به دست نیروهای داخلی انجام شده افزود: این محصول برای اولین بار در کشور تولید می شود و کاربرد آن در صنایع گازرسانی است.

تولید بومی گرید جدید پلی اتیلن

وی اضافه کرد: این ماده حیاتی و حتی کاتالیست های آن پیش از این از خارج از کشور وارده می شد، اما اکنون با تولید این گرید در پتروشیمی شازند تعویض ۳ کاتالیست در ظرف کمتر از ۲ سال انجام شد که باعث افزایش ۳۰ درصدی تولید شده است.

نظری رئیس واحد پلی اتیلن سنگین پتروشیمی شازند هم گفت: صنایع گاز کشور به این محصول نیازمند هستند و این محصول تا کنون وارد می شده است.

پتروشیمی شازند از سال۱۳۷۲ فعالیت خودرا آغاز کرده در تنوع تولید محصولات، رتبه اول کشور را داراست و محصولات آن به کشورهای آسیانه میانه و جنوب شرق آسیا صادر می شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

تولید پلاستیک تجزیه پذیر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر , وان و انواع ظروف پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

 

 

اشتراک گذاری :