10
آوریل

پلیمرهای زیست تخریب پذیر نکته مشترک نوآوری های شرکت BASF در نمایشگاه بین المللی Interpack 2017

پلیمرهای زیست تخریب پذیر نکته مشترک نوآوری های شرکت BASF در نمایشگاه بین المللی Interpack 2017  , این شرکت طیف گسترده‌ای از محصولات و نوآوری‌ها خود در زمینه بسته بندی را رونمایی کرد.

 

ایجاد فرصت‌های جدید توسط دو کو پلی آمید
Ultramid® Flex F38L-1
– این کو پلی آمید کاملا جدید و حدودا زیستی می‌باشد.
– نرمی و شفافیت بسیار بالای آن به تولیدکنندگان این اجازه را می‌دهد تا برای بسته‌بندی‌های خلاء از این محصول استفاده کنند.
– این محصول بدون تهویه بلافاصله نرم می‌شود و جذب آب آن ۵۰% کمتر از پلی آمید ۶ می‌باشد.

– این گرید جدید دارای نسبت‌های انتقالی مختلف O2/CO2 نسبت به دیگر پلی آمیدها می‌باشد و می‌تواند برای کیسه‌های پنیر یا بسته‌بندی اتمسفر اصلاح شده مورد استفاده قرار گیرد.

۲-Ultramid® C37LC
Ultramid® C37LC کو پلی آمید جدیدی است که به تولید کنندگان فیلم فشرده برای بسته بندی مواد غذایی امکان رسیدن به انقباض بالاتر در آب و هوای داغ را می‌دهد.
– فیلم‌های تولید شده با این محصول دارای تبلور پایین‌تر، به طور قابل توجی نرم‌تر و شفافیت بیشتر نسبت به دیگر فیلم‌هایی که با کو پلی آمیدهای مرسوم ساخته می‌شود، می‌باشد.

– در تولید این محصولات از مواد اولیه تجدید پذیر استفاده می‌شود که به ذخیره منابع فسیلی و به کاهش اثرات گازهای گلخانه‌ای کمک خواهد کرد.

ecoflex® and ecovio®  : پلیمرهای زیست تخریب پذیر

این پلیمرها از مواد اولیه مهم برای تولید پلاستیک‌های زیست تخریب پذیر می‌باشد. از ecovio® می‌توان در فیلم‌های پلاستیکی نظیر کیسه‌های ضایعات آلی، فیلم‌های کشاورزی، بسته بندی فومی ، پوشش سد کننده بر روی کاغذ و محصولات قالب‌گیری تزریقی استفاده نمود.

منبع: polympart.com

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده تانکر , بشکه و ظروف پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :