تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
24
دسامبر

پتروشیمی زاگرس موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ISO50001 شد

گواهینامه استقرار سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد ISO50001 از سوی ممیزین شرکت DQS آلمان به شرکت پتروشیمی زاگرس اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی زاگرس ، ممیزین شرکت DQS آلمان از روز دوشنبه مورخ ۲۶ لغایت روز سه‌شنبه مورخ ۲۷ آذرماه به انجام ممیزی از واحدها و ادارات مختلف شرکت پتروشیمی زاگرس پرداختند؛ که در نهایت انطباق پیاده سازی سیستم مدیریت انرژی مبتنی بر استاندارد ISO 50001:2011 مورد تأیید ممیزین قرار گرفت و این شرکت موفق به کسب این گواهینامه بین المللی شد.
بنا بر این گزارش، در جلسه اختتامیه این ممیزی؛ میراحمدی مدیرعامل شرکت پتروشیمی زاگرس ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان این شرکت که در اخذ این گواهینامه ایزو همکاری نمودند اظهارکرد: در سیستم نظام پیشنهادات به پیشنهادهای ارائه شده از سوی کارکنان در حوزه مدیریت انرژی اهمیت بیشتر و مسائل مربوط به این حوزه در اولویت پیگیری قرار گیرد. همچنین ایشان ابراز امیدواری نمودند با همکاری بیش از پیش کارکنان در سال آتی، پتروشیمی زاگرس بسوی اخذ ویرایش سال ۲۰۱۸ این استاندارد پیش رود.
شایان ذکر است که این شرکت پیش از این، گواهینامه استانداردهای: OHSAS18001، ISO14001، ISO9001، ISO 10002، ISO 10004 و HSE-MS را اخذ نموده است.

منبع : نیپنا

خبر مرتبط با این خبر :

اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه رضایت مشتری (IMS) توسط پتروشیمی زاگرس


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

غول های مواد پلاستیکی در دنیا | بازیگران اصلی دنیای پلیمرهادرباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری :