تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
25
ژانویه

پتروشیمی تبریز در حفاظت از محیط زیست پیشرو است

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی تبریز ،نشست تخصصی مدیران رسانه های گروهی استان آذربایجان شرقی در خصوص مدیریت آلودگی هوا با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و مدیر عامل پتروشیمی تبریز راین مجتمع برگزار شد.


مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز در این نشست گفت:پتروشیمی تبریز بر اساس استانداردهای بین المللی زیست محیطی طراحی شده و تجهیزات آن مطابق استانداردها انتخاب و نصب شده است .
مهندس درفشی در توضیحات خود به فرآیند مدیریت زیست محیطی ، تصفیه خانه متمرکز و سیستم زباله سوز پیشرفته اشاره کردند و اینکه این پتروشیمی اولین شرکت در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی است که در سال ۱۳۷۹ مدیریت زیست محیطی را شروع کرده است.
گفتنی است مهندس درفشی در ادامه گزارش به گسترش فضای سبز پتروشیمی تبریز ، نگهداری و گسترش گلخانه های موجود ، مدیریت اصولی پسماندهای تولیدی مجتمع ، پروژه های بازیاتی گازهای ارسالی به مشعل اصلی مجتمع ، پروژه انتقال الفین جهت بازیافت هیدروکربن ها ، پروژه هیدروژناسیون انتخابی ، باز چرخانی کلیه پساب های موجود در سطح مجتمع ، پوشش گذرای حوضچه های واحد تصفیه پساب و جمه آوری امحا ْ گازهای آلاینده واحدها اشاره کردند .
مهندس درفشی مدیر عامل پتروشیمی تبریز گفت : پتروشیمی تبریز در حفاظت از محیط زیست پیشرو است و با آرمان خود پتروشیمی تبریز را نگین صنایع پتروشیمی ایران خواهیم کرد.

در ادامه این نشست دکتر آل هاشم گفت: پتروشیمی تبریز بر اساس استانداردهای بین المللی زیست محیطی طراحی شده است و این مجتمع با اجرای پروژه های جدید که در بازدیدها مشاهده کردیم در راستای حفظ محیط زیست فعالیت های خود را بر اساس استانداردهای موجود ادامه می دهد.

دکتر آل هاشم  از تلاش‌های شرکت پتروشیمی تبریز در جهت حفظ محیط زیست قدردانی کرد.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :