19
آوریل

واردات انواع وان پلاستیکی با وجود توان تولید در داخل کشور!!!

واردات انواع وان پلاستیکی چقدر ارز از کشور خارج کرده است؟ بر اساس آمار گمرک در ۱۱ ماه منتهی به بهمن ماه سال جاری قریب به ۲۳۸ تن وان ، دوش و دستشوئی از مواد پلاستیکی، وارد کشور شده است.

بر اساس آمار گمرک در ۱۱ ماه منتهی به بهمن ماه سال جاری قریب به ۲۳۸ تن وان ، دوش و دستشوئی از مواد پلاستیکی ، به ارزش دلاری   ۷۰۷۵۲۲  و ارزش ریالی  ۲۱۶۶۵۶۳۹۵۹۸  وارد کشور شده است.

کشور ترکیه با صادرات بیش از   ۲۰ تن وان ، دوش و دستشوئی از مواد پلاستیکی ، با ارزش دلاری  ۴۸۵۱۳  و ارزش ریالی  ۱۴۹۶۶۲۴۴۱۹   و همچنین  کشور ایتالیا با صادر کردن بیش از ۴  تن وان، دوش و دستشوئی از مواد پلاستیکی، به ارزش دلاری ۱۳۰۳۱ و ارزش ریالی  ۳۹۹۹۹۸۶۵۶ جزو کشورهایی هستند که این محصول را به ایران صادر می کنند.

این در حالیست که توان و تکنولوژی تولید اکثر این اقلام الالخصوص تولید انواع وان پلاستیکی در داخل کشور وجود دارد و این عملکرد در تناقض با اهداف اقتصاد مقاومتی ست.

منبع: iranpolymer.com

خانه

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

باکتری‌ها در برابر نانوذرات نقره مقاوم می‌شوند | هشدار محققان دانشگاه سیدنی

– کامپوزیت‌های فلزی پلیمری برای ماهیچه‌های مصنوعی در کشور تولید شد

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده تانکر , بشکه , ظروف و انواع وان پلاستیکی و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :