تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
07
دسامبر

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا ترکیه ۲۰۱۸ + تاریخ و زمان برگزاری

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا ، ترکیه (Plast Eurasia) یکی از بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد.این نمایشگاه با همکاری سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است.

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) از ۱۴ الی ۱۷ آذر ۱۳۹۷ ( ۵ تا ۸ دسامبر ۲۰۱۸ ) در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد.

در نمایشگاه اوراسیا ۲۰۱۸ ماشین آلات صنعت پلاستیک ، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های تولید قطعات پلیمری و فناوری های نوین بازیافت و… ارائه می گردد  و قطعا فرصت مناسبی برای حضور در بازارهای بین المللی در منطقه ارواسیا خواهد بود.

صنعت پلاستیک در ترکیه با رشد چشمگیری روبروست که برگزاری نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا در این پیشرفت سهم بالایی دارد و باعث ایجاد ابعاد بین المللی در صنعت پلاستیک آن کشور شده است.

صنایع پلاستیک در کشور ترکیه روند رشد خود را ادامه می دهد. گزارش منتشر شده توسط PAGEV برای نیمه اول سال ۲۰۱۸ نشان می دهد که تولید محصولات پلاستیکی با ۷٫۲ درصد افزایش به ۵ میلیون تن رسیده است، ارزش این تولیدات با افزایش ۹٫۳ درصدی به ۱۹٫۴ میلیارد دلار افزایش یافته است. در طول همین دوره و با وجود رکود اقتصادی موجود در آن کشور, صادرات محصولات پلاستیکی با میزان ۱۲٫۸ درصد رشد به ۲٫۴ میلیارد دلار افزایش یافت.

PAGEV  گزارش می دهد که مجموع تولید محصولات پلاستیکی ترکیه تا پایان سال ۲۰۱۸ با ۵ درصد رشد و به ۳۸٫۸ میلیارد دلار می رسد.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

غول های مواد پلاستیکی در دنیا | بازیگران اصلی دنیای پلیمرهادرباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :