تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
25
جولای

نمایشگاه بین المللی پلاستیک آلمان (fakuma) + تاریخ و محل برگزاری

نمایشگاه بین المللی پلاستیک آلمان (fakuma) از ۲۴ الی ۲۸ مهر ۱۳۹۷ در شهر فریدریش هافن کشور آلمان برگزار می گردد.
نمایشگاه پلاستیک آلمان (Fakuma) مکانی  برجسته ای  برای گردهمایی  فعالین حرفه ای در حوزه صنعت پلاستیک است که از جاذبه ی بین المللی خاصی برخوردار است.

نمایشگاه بین المللی پلاستیک آلمان در رده بندی کلی نمایشگاه های تجاری بین المللی پلاستیک مقام دوم را داراست. با این وجود، چرخه سازمانی، این نمایشگاه رابه مهم ترین رویداد صنعتی درطی سال های برگزاری اش تیدیل نموده است.

نمایشگاه پلاستیک آلمان در قلب صنعتی اروپا برگزار می گردد و طیف عالی جامع،وسیع و رده بالایی را با پوشش همه جانبه فناوری قالب سازی تزریقی ارائه می دهد که این نمایشگاه را در برترین جایگاه قرار خواهد داد ، این نمایشگاه  همچنین در حوزه صنعت اکستروژن و شکل دهی حرارتی مقام نخست را داراست. نمایشگاه پلاستیک آلمان برای تمامی بخش های صنعت جه مواد اولیه ، ماشین آلات فرآوری ،تجهیزات جانبی،راهکار های اتوماسیون و فناوری ، به عنوان مرجع اطلاعات و ایده ها  و همچنین وسیله ای برای سنجش تحولات و گرایشات بازارعمل خواهد نمود ودر عین حال فضای خاص،منحصر به فرد و غیر رسمی خود را نیز حفظ خواهد کرد.

شرکت های پیشرو در صنعت پلاستیک ، تخصص و تمایل به سرمایه گذاری متخصصان ملی و بین المللی را بها می بخشند.مجموعه ی تسهیلات گردآوری شده در نمایشگاه Fakuma، با نشست های پیشرو، کارگاه های آموزشی و برنامه های خاص برای عرضه کالاها تکمیل می شود.

منبع: polymervabastebandi.ir


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :