تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
16
مه

نمایشگاه صنعت پلاستیک دبی ArabPlast + تاریخ برگزاری + نحوه ثبت نام

نمایشگاه صنعت پلاستیک دبی  (ArabPlast) از برترین نمایشگاههای خاورمیانه در زمینه پلاستیک ، پتروشیمی و صنعت پلاستیک محسوب می شود. در این نمایشگاه تصمیم گیرندگان این صنعت، متخصصان فنی، و شرکت های پردازشگر با تامین کنندگان خود ملاقات می کنند و معاملاتی انجام می دهند.

این رویداد چهار روزه، میزبان صدها غرفه دار از بیش از ۴٠ کشور است که محصولات نوآورانه، تجهیزات، و خدماتی را از متخصصان و رهبران این صنعت به نمایش می گذارند. بیش از ١٨.۵٠٠ نفر از این نمایشگاه که حدود ٨٠٠ غرفه دار دارد، بازدید می کنند؛ این ارقام و آمار باعث می شوند نمایشگاه صنعت پلاستیک دوبی بزرگترین نمایشگاه تجاری خاورمیانه در حوزه این صنعت باشد. جو مثبت صنعت پلاستک در سراسر جهان مجددا طی دوره گذشته احساس شد، و فعالیت زیاد خرید و کیفیت بالای بازدیدکنندگان این نمایشگاه بر این موضوع تاکید داشت.نمایشگاه صنعت پلاستیک دوبی مکان مناسبی برای پیدا کردن مخاطبین، مشتریان و تامین کنندگان، همتایان صنعتی و رقبایتان نیز هست!

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.arabplast.info مراجعه فرمایید.

 

۱۵ الی ۱۸ دی ۱۳۹۷
١٠:٠٠ الی ١٨:٠٠
دبی، امارات
مرکز تجارت جهانی دبی

 


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :