27
آوریل

نمایشگاه شوینده، پاک کننده بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته ۱۳۹۵

نمایشگاه شوینده، پاک کننده بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از چهارم اردیبهشت ماه شروع شده و تا ۷ اردیبهشت سال جاری ادامه دارد. در این نمایشگاه تعداد زیادی از شرکت های خارجی از ایتالیا، چین، کره و … حضور دارند و در قالب پاویون های مختلف محصولات خود را (از جمله محصولات پلیمری ) عرضه می کنند.

 

 

 

 

بگزارش وبسایت خبری پپنا :نمایشگاه شوینده، پاک کننده بهداشتی، سلولزی و ماشین آلات وابسته از چهارم اردیبهشت ماه شروع شده و تا ۷ اردیبهشت سال جاری ادامه دارد. در این نمایشگاه تعداد زیادی از شرکت های خارجی از ایتالیا، چین، کره و … حضور دارند و در قالب پاویون های مختلف محصولات خود را (از جمله محصولات پلیمری ) عرضه می کنند.

برخی از فعالان صنایع پلیمر و پلاستیک هم در نمایشگاه حاضرند

به رغم اینکه گفته می شود شهرداری مخالف ادامه ساخت و ساز در نمایشگاه بین المللی واقع در اتوبان چمران است اما ساخت و ساز با جدیت ادامه دارد و در این نمایشگاه سالن ۵ افتتاح شده است. سالن ۵ ورودی زیبایی دارد.

 

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده تانکر , بشکه و ظروف و وان پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

 

اشتراک گذاری :