تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
03
اکتبر

نرخ خوراک برای محصولات صادراتی مجتمع های پتروشیمی آزاد شد

نرخ خوراک برای محصولات صادراتی مجتمع های پتروشیمی آزاد شد

عباسعلی متوسلیان، رییس هیئت مدیره انجمن ملی پلاستیک ایران اعلام کرد: مرکز ملی رقابت با هدف تقویت صنایع داخلی، نرخ خوراک مجتمع‌های پتروشیمی را که محصول آن ها صادر می شود را آزاد اعلام کرد.

فوری: نرخ خوراک برای محصولات صادراتی مجتمع های پتروشیمی آزاد شدمتوسلیان، در خصوص نرخ خوراک مجتمع‌های پتروشیمی که محصول آن ها در بورس عرضه می شود گفت: پیش از این نرخ خوراک مجتمع های پتروشیمی مبادله ای بود و این وضعیت همچنان باقی است اما برای مجتمع هایی که مواد اولیه آنها صادر می شود، مرکز ملی رقابت تصمیم گرفت تا نرخ خوراک آنها را با ارز آزاد محاسبه کند.

به گفته رییس هیئت مدیره انجمن ملی پلاستیک، این تصمیم مرکز ملی رقابت زمینه ساز ترغیب بیشتر مجتمع های پتروشیمی به عرضه مواد اولیه در بورس کالا و همچنین دسترسی بیشتر صنایع تکمیلی به مواد اولیه و متعاقب آن، تضمین اشتغال موجود خواهد بود.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , بشکه , وان پلی اتیلن و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات کلیک کنید.

اشتراک گذاری :