تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
06
جولای

مکان و زمان دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری اعلام شد

دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری مهرماه ۱۳۹۷ در هتل المپیک برگزار می شود. اولین دوره این کنفرانس ۱۲ و ۱۳ بهمن سال ۱۳۹۵ در تهران برگزار شد.

دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری مهرماه ۱۳۹۷ در هتل المپیک برگزار می شود. اولین دوره این کنفرانس ۱۲ و ۱۳ بهمن سال ۱۳۹۵ در تهران برگزار شد.

پیام دکتر نازکدست:

استقبال و مشارکت طیف گسترده ای از مسئولین دولتی و مدیران و متخصصین از صنایع غذائی ، لبنی ، پروتئینی ، دارویی ، بهداشتی ، پتروشیمی ، پلیمر ، ماشین سازی و .. در طی دوروز برگزاری نخستین کنفرانس، که موجبات تشکیل کارگروه های تخصصی در حوزه بسته بندی آبزیان و مواد پروتئینی را در همان هنگام پدید آورد برگزار کنندگان را برآن داشت تا فعالیت های لازم جهت برگزاری دومین کنفرانس فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری را با عزمی دوچندان آغاز نمایند.

در حال حاظر لزوم توسعه امکانات صادرات مواد غذائی در راستای ارز آوری، اشتغالزائی و توسعه پایدار اقتصادی کشور و همچنین الزام تولیدکنندگان به رعایت استانداردهای بین المللی در بسته بندی مواد غذایی و دارویی و نیاز به استفاده از بسته بندی های خاص برای صادرات این محصولات، استفاده از فن آوریهای نوین بسته بندی را در رقابت با تولیدکنندگان سایرکشورها امری گریز ناپذیر نموده است.

با نگاهی به پیشرفت های صنایع بسته بندی درجهان، در سالهای آینده با ورود شرکت های بین المللی به بازار کشور و تشدید رقابت محصولات و تولیدات داخلی با برندهای خارجی، خلاء و کمبود دانش و فناوری های نوین بسته بندی های پلیمری در صنایع مشهود گشته و این صنعت را به کلید رقابت صنایع داخلی در آینده تبدیل خواهد نمود.

امید است هم اکنون که با رفع تحریم های اقتصادی، صنعتی و علمی و به کوشش برگزارکنندگان کنفرانس و استقبال مخاطبین، امکان انتقال دانش و فناوری های نوین بسته بندی های پلیمری پدید آمده، باهمت و تلاش صنعتگران، متخصصین و صاحبان صنایع دومین دوره از این کنفرانس ضمن معرفی آخرین دستاوردهای صنعت بسته بندی های پلیمری از سوی شرکت های داخلی و بین المللی، بعنوان محلی جهت ارائه راه حل های نوین و کاربردی بسته بندی در راستای نیازهای ارائه شده از سوی صنایع داخلی کشور بدل گردد.

دکتر حسین نازک دست
ریاست شورای علمی کنفرانس
فناوری های نوین در بسته بندی های پلیمری

 منبع: سایت خبری پپنا

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب :


پوست مصنوعی به همت پژوهشگران داخلی در کشور تولید شد
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , وان شیلات و بشکه مواد شیمیایی , همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :