منبع 3000 لیتری افقی
13
مارس

منبع ۳۰۰۰ لیتری پلی اتیلن / منبع آب افقی / مخزن ۳۰۰۰ عمودی / تانکر قیفی

منبع ۳۰۰۰ لیتری پلی اتیلن در ابعاد و طرح های متنوع ( منبع ۳۰۰۰ افقی , مخزن ۳۰۰۰ لیتری عمودی , تانکر ۳۰۰۰ لیتری قیفی , منبع ۳۰۰۰ لیتری بیضی )

پلی اتیلن نوین تولید کننده انواع مخزن , وان و ظروف پلیمری از ۲۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتری

جهت مشاهده لیست کامل مخازن و ظروف روی محصولات کلیک کنید.

شش سال ضمانت تعویض / یک عمر خدمات پس از فروش

واحد فروش : ۰۲۱۵۵۶۵۹۶۳۱ و ۰۹۱۲۵۹۸۷۶۷۱

منبع 3000 لیتری پلاستیکی پلی اتیلن
منبع ۳۰۰۰ لیتری پلاستیکی

فروش منبع و وان و ظروف پلی اتیلن نوین با تخفیفات ویژه

تحویل فوری در سراسر کشور با حمل رایگان (درون شهری)

جهت ذخیره آب آشامیدنی منبع آب سه لایه ضد جلبک مناسب است , مخزن سه لایه از بروز فساد و تغییر رنگ و بوی آب جلوگیری میکند.

انواع منبع تک لایه نیز برای نگهداری انواع مایعات غیر از آشامیدنی مناسب است, مخزن تک لایه جهت نگهداری مواد اسیدی, مشتقات نفتی نظیر انواع سوخت و روغن ها مناسب است.

یادآور میشود که جهت نگهداری مواد چگال نظیر برخی اسید ها مخزن تک لایه بسیار مناسب است و بدنه این مخازن در اسر برخورد با این مواد پوسیده و خورده نمیشوند با این وجود جهت این قبیل کاربرد ها حتما با کارشناسان واحد فروش شرکت پلی اتیلن نوین تماس بگیرید.

انواع وان پلی اتیلن در ابعاد و طرح های متنوع از دیگر محصولات پلی اتیلن نوین میباشند که بمانند مخزن های این شرکت خواص ضد اسید دارند.

تمامی محصولات پلی اتیلن نوین مورد تایید بهداشت هستند.

همچنین انواع بشکه پلاستیکی با استفاده از بروزترین ماشین آلات دنیا و مواد اولیه درجه یک و همچنین استفاده از بهترین افزودنی ها با استاندارد CE  اروپا از ۲۰ تا ۲۲۰ لیتر مناسب جهت جابجایی انواع مایعات بهداشتی و صنعتی الالخصوص مواد خطر زا که بسته بندی آنها از اهمیت ویژه ایی برخوردارند.

انواع سبد های پلیمری ( سبد مرغی , سبد تاشو و سبد کشتارگاهی ) با بهترین کیفیت و بدون استفاده از مواد ضایعاتی کیفیتی دوچندان را به ارمغان آورده و عمر و دوام بالایی ایجاد شده است.

اشتراک گذاری :