تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
14
ژوئن

مخزن آسانرو / اسلیم تانک / انواع تانکر پلی اتیلن مکعبی و آسانرو از ۱۰۰ تا ۵۰۰۰ لیتر

مخزن آسانرو ازجمله مخازن مکعبی هستند که بواسطه طراحی و ابعاد خاص جهت استفاده و جانمایی در محیط های محصور و کم جا!

انواع مخزن آب آسانرو یا اسلیم تانک پلی اتیلن با طراحی منحصر بفرد و دوام بسیار بالا در احجام ۱۰۰ . ۲۰۰ . ۵۰۰ .۱۰۰۰ .۲۰۰۰ . ۳۰۰۰ تولید و عرضه میگردند.

تانکر آسانرو پلی اتیلن نوین / طراحی بروز / دوام بالا / در انواع تک لایه و تانک آب سه لایه ضد جلبک

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان لطفا با واحد فروش پلی اتیلن نوین تماس بگیرید

واحد فروش : ۰۲۱۵۵۶۵۹۶۳۱ و ۰۹۱۲۵۹۸۷۶۷۱

احجام محصولات متنوع در سبد فروش پلی اتیلن نوین به شرح ذیل میباشند:

  • تانکر مکعبی و اسلیم تانک از ۲۰ تا ۵۰۰۰ لیتر
  • تانکر عمودی از ۱۰۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتر
  •  تانکر افقی از ۱۰۰ تا ۱۵۰۰۰ لیتر
  • تانکر قیفی از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰۰ لیتر
  • تانکر آسانرو از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ لیتر
  • وان و بانکه از ۲۰ تا ۵۰۰۰ لیتر

مواد اولیه محصولات شرکت پلی اتیلن نوین از پلی اتیلن سنگین با گرید ۳۸۴۰ یا MDPE  تولید شده در پتروشیمی تبریز و اصطلاحا فود گرید  (food grade)یا گرید مناسب برای نگهداری مواد غذایی و مورد تایید اداره کل بهداشت و محیط زیست میباشند.

همچنین تانکرهای تولیدی در این واحد قابلیت نصب انواع اتصالات  برنجی (ضد زنگ) و پلی اتیلن و ارتالون و کامپوزیت را در سایز های مختلف دارا میباشند.

به دلیل نیازها و کاربرد های متفاوت کاربران گرامی کلیه مخازن , تانکر , بشکه و وان های تولید شده در شرکت پلی اتیلن نوین بدون نصب اتصالات عرضه شده و لذا خواهشمند است در هنگام سفارش محصول مورد نظرتان حتما سایز اتصالات مورد نیازتان را با واحد اندازه گیری اینچ یا به سانتیمتر به همکاران ما در واحد فروش با “دقت کافی” اعلام نمایید.

با توجه به امکان خرید اینترنتی مخزن آب و ظروف شرکت پلی اتیلن نوین پیشا پیش از حسن انتخاب شما سپاسگذاریم لذا جهت مشاوره رایگان برای استفاده بهتر و بهینه تر و اطلاع از قیمتها , با واحد فروش شرکت پلی اتیلن نوین تماس حاصل فرمایید.

تمامی تولیدات پلی اتیلن نوین از جمله انواع مخزن آب تحت نظارت پیوستۀ واحد کنترول کیفیت پلی اتیلن نوین , طبق علوم روز دنیا مجدانانه صورت میگیرد.

اشتراک گذاری :