تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
14
ژانویه

لیست نمایشگاه های بین المللی صنعت پلاستیک در سال ۲۰۱۹

بهترین نمایشگاه های بین المللی صنعت پلاستیک در سال  ۲۰۱۹ میلادی , نمایشگاه های بین المللی در زمینه پلاستیک و صنایع وابسته در سطح دنیا از رونق خوبی برخوردار هستند اما در این میان بعضی از نمایشگاهها اعتباری روز افزون داشته و به برند هایی معتبر در صنعت پلاستیک بدل شده و مناسب ترین محل برای معرفی و عرضه کالا و خدمات در سطح بین المللی میباشند.

نمایشگاه هایی نظیر اینترپلاستیکای مسکو یا نمایشگاه بین اللمللی هند ,نمایشگاه بین المللی آلمان یا نمایشگاه بین المللی ایتالیا از معتبر ترین ها در صنعت پلاستیک جهان میباشند.

لیست کاملی از معتبرترین نمایشگاههای بین المللی صنعت پلاستیک که در سال ۲۰۱۹ برگزار خواهند شد , در ادامه این مطلب قرار گرفته است که اطلاعات و جزئیات دقیق تری از جمله وبسایت رسمی این نمایشگاه ها را معرفی میکند.

پایان خبر/

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?


درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :