26
آوریل

لوله و اتصالات پلیمری با تکنولوژی نوین توسط شرکت Performance Pipe جهت کاربرد در دمای بالا

لوله و اتصالات پلیمری با تکنولوژی نوین توسط شرکت Performance Pipe که زیر مجموعه‌ای از شرکت شیمیایی Chevron Phillips می‌باشد تولید شد. این شرکت موفق به دستیابی به نوآوری جدیدی در تولید لوله و اتصالات پلیمری شده‌ است که در کاربردهای دمای بالا همچنان عملکرد خود را حفظ می‌کنند.

لوله و اتصالات پلیمری سری جدید با نام تجاری PlatinumStripe™ ۱۸۰۰ به مصرف کنندگان این امکان را می‌دهد تا در کاربردهای دما بالای، صنعتی و انرژی شامل معدن، آسیاب کردن کاغذ و خمیر کاغذ، جمع آوری نفت و گاز، فرآیندهای شیمیایی و نیروگاه برق از این محصول استفاده کنند. لوله‌های پلی اتیلن پر چگال مرسوم در کابردهای فشار بالا تا دمای ۱۴۰ درجه فارنهایت عملکرد خود را حفظ می‌کنند، در صورتی که PlatinumStripe™ ۱۸۰۰ توانایی تحمل دما تا ۱۸۰ درجه فارنهایت و در بعضی موارد تا ۲۰۳ درجه فارنهایت را دارد. PlatinumStripe™ ۱۸۰۰ PlatinumStripe™ ۱۸۰۰ بسیار مقرون به صرفه تر و باعث صرفه جویی در هزینه‌ها برای مصرف کنندگان خواهد شد. همچین این لوله و اتصالات پلیمری سریع‌تر از لوله‌های سنتی نصب شده و پارامترهای همجوشی آن مطابق با PE4710 استاندارد می‌باشد. این محصول پایداری بالا در برابر اکسید شدن را دارد و همچنین با داشتن مقاومت ذوبی بالا امکان تولید لوله‌هایی با قطر زیاد را برای کاربردهای صنعتی فراهم می‌کند.

منبع: polympart.com
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده وان , بشکه , ظروف و انواع تانکر پلیمری وهمچنین و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :