22
ژانویه

قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی در بورس کالا برای عرضه تا ۸ بهمن ماه ۹۶

قیمت جدید محصولات پلیمری و شیمیایی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی بر اساس میانگین قیمت های جهانی و نرخ دلار بازار آزاد برای مبادله در بورس کالای ایران اعلام شد.
قیمت پایه محصولات پتروشیمی منتهی به امروز یکشنبه ۱ بهمن ماه برای عرضه تا ۸ بهمن ماه بر پایه نرخ ارز ۴۳۹۱۰ ریال اعلام شد
جهت مشاهده و دانلود قیمت های پایه محصولات پلیمری و شیمیایی روی لینک زیر کلیک نمایید.
petrochemical
مقایسه قیمت پایه محصولات پلیمری و شیمیایی در تاریخ ۲۴ دی و ۱ بهمن ماه نشان می دهد که کالاها روندی افزایشی داشته اند.

 

گروه پلیمری

بیشترین افزایش قیمت در گروه محصولات پلیمری متعلق به استایرن بوتادین رابرهای روشن و تیره با ۳.۷ و ۳.۹ درصد رشد است.در ادامه پلی اتیلن سبک فیلم با ۲.۷ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل قرار دارد، این کالا از ۴ هزار و ۹۵۵ تومان به ۵ هزار و ۹۰ تومان رسید.

همچنین در ادامه پلی اتیلن های ترفتالات گرید بطری با ۲.۴ درصد رشد نسبت به هفته قبل قرار دارند، همچنین پلی اتیلن های سبک خطی، پلی اتیلن های سنگین فیلم و بادی نیز روندی افزایشی داشته و حدودا ۲ درصد نسبت به هفته قبل رشد قیمت داشتند.

در ادامه پی وی سی ها هم به روند افزایشی خود ادامه داده و با ۱.۸ درصد افزایش قیمت نسبت به هفته قبل روبه رو شدند، این کالاها از ۷۲ تا ۷۶ تومان رشد قیمت داشتند.همچنین پلی استایرن های معمولی و مقاوم هم به ترتیب با ۱.۶ و ۰.۶ درصد رشد قیمت نسبت به هفته قبل قرار دارند.

پلی پروپیلن های نساجی و شیمیایی نیز روندی افزایشی داشته و با ۱.۲ درصد رشد نسبت به هفته قبل روبه رو شدند، به طوری که پلی پروپیلن های نساجی ۵۸ تومان و پلی پروپیلن های شیمیایی ۶۶ تومان گران شدند.

کمترین افت قیمت در گروه محصولات پلیمری متعلق به پلی اتیلن سنگین اکستروژن با ۰.۵ درصد رشد نسبت به هفته قبل است، این کالا از ۵ هزار و ۸۲۴ تومان به ۵ هزار و ۸۵۸ تومان رسید.در گروه محصولات پلیمری پلی اتیلن های ترفتالات گرید نساجی و SB با افت قیمت در هفته جاری روبه رو شدند، به طوری که نسبت به هفته قبل ۲.۴ درصد ارزان شدند.

این در حالی است که قیمت دلار نیز با ۱.۳ درصد رشد (در زمان تنظیم این مطلب) نسبت به هفته قبل به رقم ۴ هزار و ۳۹۱ تومان رسید.

منابع: پایگاه خبری تحلیلی بورس کالا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :