09
آوریل

فناوری تولید پلی اتیلن شرکت آمریکایی یونیویشن تکنولوژیز موسوم به UNIPOL در آذربایجان

فناوری تولید پلی اتیلن شرکت آمریکایی یونیویشن تکنولوژیز موسوم به UNIPOL در آذربایجان برای مجتمع جدید شرکت سوکار جی پی سی (SOCAR GPC) که یکی از زیرمجموعه های شرکت دولتی نفت آذربایجان (سوکار) میباشد,بعنوان فناوری تولید پلی اتیلن خود برگزید.

فناوری تولید پلی اتیلن نخستین واگذاری لیسانس فناوری UNIPOL در کشور آذربایجان است

به نقل از نیپنا، مجتمع یادشده از ظرفیتی معادل ۶۰۰ هزار تن در سال برخوردار است و قرار است در منطقه قره داغ جمهوری آذربایجان به بهره برداری برسد. این پروژه نخستین واگذاری لیسانس فناوری UNIPOL برای تولید پلی اتیلن در جمهوری آذربایجان است که به شرکت سوکار تعلق می گیرد.
بر اساس این گزارش تاسیسات تولید پلی اتیلن جدید قادر خواهد بود با بهره گیری از انعطاف (flexibility) و قابلیت بالای فرآیند UNIPOL، به تولید طیف وسیعی از محصولات پلی اتیلنی معمول و پیشرفته شامل پلی اتیلن سنگین گرید قالب گیری تزریقی (injection molding) و پلی اتیلن سبک خطی (LLDPE) بپردازد.
شرکت سوکار جی پی سی همچنین فناوری تولید پلی اتیلن متالوسن شرکت یونیویشن تکنولوژیز، موسوم به XCAT، را برای تولید فیلم های متالوسن پیشرفته که کاربرد گسترده ای در تولید بسته بندی های با عملکرد بالا دارد؛ انتخاب کرد.
این گزارش می افزاید: محصولات مجتمع تولید پلی اتیلن جدید قرار است تقاضای فزاینده تولیدکنندگان کالاهای مختلف را در بازار داخلی و اروپا تامین کند. تکنولوژی UNIPOL این امکان را فراهم می آورد تا با توجه به نیاز بازار و شرایط اقتصادی، میزان تولید پلی اتیلن سنگین یا پلی اتیلن سبک خطی تعیین و هر یک از دو محصول جایگزین دیگری شود.

 

 

 

درباره ما:

شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده انواع تانکر , بشکه , ظروف و وان های پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…

جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :