27
ژانویه

فرمان های پلیمری مورد استفاده در خودروهای BMW

شرکت فرانسوی Valeo موفق به توسعه روشی شده است که مرکز اتصال فرمان به چرخ های خودرو با سهولت و نرمی بیشتری حرکت کند. این قطعات جدید از پلیمری مهندسی شده در شرکت BASF با نام Ultramid ( پلی آمید ) و Ultradur (پلی بوتیلن ترفتالات) ساخته شده است. این مرکز کنترل جدید ۲۰ درصد سبک‌تر از مدل قبلی می‌باشد و از خواص سطحی بی ‌نظیر، مقاومت UV خوب و خواص مکانیکی عالی بهره مند است. این محصول توسط شرکت BMW خریداری شده و در سری ۳ تا ۷ خود استفاده نموده است.

استفاده از پلیمرهای مهندسی

اهرم طراحی شده برای چراغ ها، راهنما و برف پاک کن ها از Ultramid B3EG10 SI ساخته شده است که خواص سطحی و پایداری بسیار خوبی را داراست. پلی آمید استفاده شده در سطح که تا ۵۰ درصد با الیاف شیشه پر شده است ترکیبی ایده آل از خواص مکانیکی و بصری را ارائه می دهد. این مواد پلیمری در ابتدا برای صنعت مبلمان، که در حال حاضر در بسیاری از طراحی ها و صندلی های اداری استفاده می شود، توسعه یافته است. شرکت Valeo در حال بررسی استفاده از این مواد در طراحی های داخلی خودرو نیز می‌باشد.

منبع: ptonline


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :