تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
16
ژانویه

صادرات محصولات پتروشیمی از ۸٫۵ میلیارد دلار گذشت

صادرات محصولات پتروشیمی کشورتا پایان پاییز امسال بیش از ۱۶ میلیون و چهارصد هزارتن محصول به ارزش ۸ میلیارد و پانصد و هشتاد و یک میلیون دلار است.

 

در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس  بیش از ۸ میلیون و سیصد هزار تن محصول به ارزش ۴ میلیارد و سیصد و سه میلیون دلارصادر شد ودرمنطقه ماهشهر نیز بیش از ۴ میلیون و ششصد و بیست هزار تن محصول به ارزش ۲ میلیارد و چهارصد و نود و چهار میلیون دلار روانه بازارهای بین المللی شد.

 همچنین تا پایان آذر ماه، درسایر مناطق، بیش از۳ میلیون و چهارصد هزارتن محصول به ارزش ۱ میلیارد وهفتصد و هشتاد و سه میلیون دلار صادر شد.

بالاترین میزان صادرات را ازنظروزنی پتروشیمی زاگرس با بیش از۲ میلیون و یکصد و نه هزار تن و پتروشیمی نوری از نظرارزش با بیش از۹۵۲ میلیون دلاردرمنطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس تا پایان آذرماه امسال به خود اختصاص دادند.

همچنین درمنطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ، مجتمع پتروشیمی بندر امام با بیش از۱میلیون و ششصد و شصت و نه هزار تن صادرات توانست  بیش از۸۲۴ میلیون صادرات را رقم بزند.

در سایر مناطق نیز پتروشیمی خارک ۸۷۳ هزار تن محصول را به ارزش بیش از ۲۹۵  میلیون و ششصد و بیست و دوهزار دلار روانه بازارهای خارجی کرد و رتبه نخست را درزمینه صادرات به خود اختصاص  داد

منبع: نبپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :