03
مه

سرمایه گذاری کشورهای حوزه خلیج فارس در صنعت پلاستیک به حدود ۵۵ میلیارد دلار رسیده است

ﺩﺑﯿﺮ ﮐﻞ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺷﯿﻤﯿﺎﯾﯽ ﻭ ﭘﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺧﻠﯿﺞ ﻓﺎﺭﺱ (GPCA) اظهار ﮐﺮﺩ: سرمایه گذاری پتروشیمی های حوزه خلیج فارس در صنعت پلاستیک به حدود ۵۵ میلیارد دلار رسیده است.
صنعت پلاستیک در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بر اساس این گزارش ، صنایع پلاستیک در کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، موسوم به جی سی سی (GCC)، نزدیک به ۴۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرده و با ایجاد ۱۱۸ هزار موقعیت شغلی دیگر، به رونق بخش های مرتبط نظیر حمل و نقل دریایی و خدمات وابسته به آن انجامیده است. السعدون افزود: صنایع پلاستیک کشورهای جی سی سی، با رشد پنج درصدی، به ظرفیت تولید سالانه ۲۷ میلیون و ۱۰۰ هزار تن دست یافته است که ۹ درصد از کل حجم پلاستیک تولیدی جهان را شامل می شود. بر اساس تازه ترین مطالعات صورت گرفته توسط ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺗﻮﻟﯿﺪﮐﻨﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﺤﺼﻮﻻﺕ ﺷﯿﻤﯿﺎﯾﯽ ﻭ ﭘﺘﺮﻭﺷﯿﻤﯽ ﮐﺸﻮﺭﻫﺎﯼ ﺣﺎﺷﯿﻪ ﺧﻠﯿﺞ ﻓﺎﺭس، تولید پلاستیک کشورهای حوزه خلیج فارس تا پایان دهه جاری میلادی با نرخ ثابت ۳٫۲ درصد افزایش می یابد. پیش بینی این رشد پایدارعمدتا به پروژه های راهبردی در نظر گرفته شده از سوی پتروشیمی های منطقه برمی گردد. موضوعی که به عقیده السعدون به تنوع اقتصادی (economic diversification) هرچه بیشتر کشورهای حوزه خلیج فارس کمک شایانی می کند. دبیر کل این انجمن همچنین معتقد است: رشد مطلوب صنایع پلاستیک منطقه گواهی برنگاه بلندمدت مدیران این عرصه است و همچنین قابل اعتماد و پایدار بودن سرمایه گذاری در صنعت پلاستیک را تایید می کند.

منبع: نیپنا

خانه

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده تانکر پلاستیکی , بشکه و ظروف و وان پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :