تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
01
فوریه

روش نصب مخزن آب پلی اتیلن نوین / باید ها و نباید ها / ارائه شده از واحد کنترول کیفیت

روش نصب مخزن آب پلی اتیلن نوین روی زمین:
برای نصب مخزن آب پلی اتیلن نوین روی زمین ابتدا محل مخزن را تعیین کنید ، توجه داشته باشید در صورت نامناسب بودن خاک (رونده بودن خاک محل برای استقرار مخزن آب پلی اتیلن) بهتر است قبل از استقرار مخزن آب پلی اتیلن ، سطح مورد نظر را ۱۰  تا ۱۵ سانتی متر بتن  بریزید و سطح را رگلاژ نمایید . همچنین بهتر است برای جلوگیری از لغزندگی به موقع وقوع زمین لرزه بهتر است قبل از آب گیری آن بین پایه های مخزن آب پلی اتیلن بتن برزید تا در جا خود محکم شود.

بعد از استقرار مخزن آب پلی اتیلن نوین تمام اتصالات را به لوله های مربوطه متصل کنید .

 

 

روش نصب مخزن آب پلی اتیلن نوین به صورت دفنی:
۱- با توجه به ابعاد مخزن (طول ، عرض ، ارتفاع ) مکانی را برای دفن مخزن آب پلی اتیلن نوین خاک برداری می کنیم . توجه کنید در صورت رونده بودن یا نا مناسب بودن خاک زیر مخزن بهتر است قبل از جانمایی مخزن پلی اتیلن در جای خود لازم است به مانند نصب مخزن بر روی سطح زمین, زیر آن را در حدود۱۰ تا ۱۵  سانتی متر” بتن کاری” انجام شود تا مخزن آب پلی اتیلن نوین به راحتی در جای خود قرار بگیرد و همچنین برای از بین بردن شیب نیز بهتر است , توجه داشته باشید باید “شیب” مخزن در جای خود نزدیکترین عددها به صفر باشد.

نکته : در صورت “محکم بودن خاک: نیاز به بتن مگر “نداریم” و فقط برای از بین بردن شیب بهتر است که کف را رگلاژ کنید, این کار را با کوبیدن خاک محل یا برداشتن برآمدگی ها صورت میگیرد..

 

صفحه نخست

 

۲-  بعد از اینکه مخزن آب پلی اتیلن نوین  را در جای خود قرار دادیم لوله های وردی و خروجی آب و هم چنین لوله سر ریز وتخلیه  را به محل های تعیین شده در روی مخزن آب متصل می کنیم .

 

۳-  در این مرحله بعد از انجام تمام امور فنی روی مخرن آب اطراف آن را با خاک نرم و عاری از سنگ ریزه پر نمایید و کاملا آن را بکوبید تا اینکه مخزن در جاری خود محکم قرار بگیرد.

 

۴- در این مرحله نیز بهتر است که اطراف دریچه مخزن  با استفاده از بلوک یا آجر تا سطح زمین چیده شود و بعد یک دریچه چدنی روی آن نصب گردد .

 

روش نصب مخزن آب پلی اتیلن نوین به صورت هوایی:


۱-      محل مناسب برای نصب را تعیین نمایید.

 

۲-      بر حسب اندازه و ابعاد مخزن آب پلی اتیلن ، فنداسیونی برای آن طراحی و اجرا نمایید و البته چند سانتیمتری بزرگتر از سطح مقطع مخزن .

 

۳-      بر حسب اندازه ی و وزن مخزن آب پلی اتیلن پایه فلزی با ارتفاع مورد نظر ساخته و روی فنداسیون نصب نمایید.

 

۴-      برای قرار دادن مخزن پلی اتیلن نوین در ارتفاع بهتر است از جرثقیل استفاده نمایید .

۵-      لوله های ورودی و خروجی و تخلیه که روی مخزن تعبیه شده اند با استفاده از فلنج آن های را به لوله های مربوطه وصل نمایید.

 

۶-      سریز مخزن آب پلی اتیلن در قسمت بالای آن  نصب شده است که باید توسط لوله رابط پلی اتیلن به قسمتی مناسب هدایت شود.

 

نکته: بهتر است برای جلوگیری از پوسیده شدن پایه ها در دراز مدت آب سر رسز احتمالی به مسیر دور از پایه ها هدایت شود.

 

 

 

htps://www.polynovin.com

 

پلی اتیلن نوین تولید کننده انواع بشکه,مخزن ته قیفی عمودی,تانکر اسید,مخزن مکعبی آب,مخزن پلی اتیلن,بشکه پلاستیکی,مخازن,مخازن پلیمری,مخزن ضد بو,مخزن آتشنشانی,مخزن ضدجلبک,سپتینگ,وان پلی اتیلن,تانکر افقی,تانک ایستاده,مخزن عمودی,سپتینگ پلاستیکی,تانکر فاضلاب,تانکر,تانکر آب,تانکر پلاستیکی,تانکر حفاظ دار,تانکر حمل سوخت,تانکر پلی اتیلن,تانکر اسید, ,مخزن ibc,تانکر ضد جلبک,تانکر آب شرب, وان پلی اتیلن,مخزن آب شرب,منبع آب,منبع اسید,منبع سوخت,تانکر مکعبی ایستاده,مخزن چهارگوش خوابیده,منبع بهداشتی,تانکر بهداشتی,مخزن بهداشتی,اتصالات پلی اتیلن,بشکه,بشکه پلاستیکی,بشکه گالن,بشکه بادی,بشکه الرینگ,بشکه دبل رینگ,بشکه بهداشتی,گالن آب,بشکه پلیمری,گالن بادی,سطل زباله چرخدار,سبد میوه,سبد مرغی,سبد ماهی,سبد حمل تخم مرغ,سبد جوجه یک روزه

اشتراک گذاری :