تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
05
اکتبر

دو نمایشگاه صنعت پلاستیک ، اوراسیا پلاست (ترکیه) و تهران پلاست (اصفهان پلاست قطعی نیست)

۱۵ تا ۱۸ آذرماه سال جاری نمایشگاه اوراسیا پلاس (پلاستیک ترکیه) در شهر استانبول برگزار می شود. رویدادی که ایرانیان زیادی از آن بازدید می کنند.

۱۵ تا ۱۸ آذرماه سال جاری نمایشگاه اوراسیا پلاس (پلاستیک ترکیه) در شهر استانبول برگزار می شود. رویدادی که ایرانیان زیادی از آن بازدید می کنند.

طی سال های اخیر شرکت های پلیمری و البته پتروشیمی با فراز و فرودهایی از آن استقبال کرده اند و به عنوان غرفه گذار در آن حضور داشته اند.

نمایشگاه پلاستیک ترکیه به دلیل رشد قابل ملاحظه این کشور در صنعت پلاستیک و بسته بندی محل مناسبی برای آشنایی با تکنولوژی های جدید و البته (نه خیلی گران) محسوب می شود.

 

از طرفی سوم تا ششم بهمن ماه نیز نمایشگاه تهران پلاست در شهر آفتاب برگزار می شود. دوره اول نمایشگاه تهران پلاست موفقیت آمیز بود و این امید می رود که دومین دوره نیز با استقبال شرکت ها رو به رو شود.

سال گذشته پدیده تهران پلاست توانست همه نگاه ها را در سال ۹۵ به خود جذب کند. گفته می شود بیش از نیمی از فضای نمایشگاه بدون تبلیغات واگذار شده است و برگزار کننده دغدغه واگذاری غرفه ندارد و بر بالا بردن کیفیت نمایشگاه تمرکز کرده است.

 

در این بین نمایشگاه اصفهان پلاست هم از نمایشگاه های معتبر استانی است که هنوز تاریخ دقیقی از آن اعلام نشده است.

 

رویدادهای بسیاری در صنعت پلاستیک تا پایان سال ۹۶ داریم اما این دو رویداد (پلاستیک ترکیه و تهران پلاست) بیشترین حجم مخاطب ایرانی از تمام بخش های صنایع پلاستیک را دارد.

منبع:پپنا


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , بشکه , وان پلی اتیلن و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات کلیک کنید.

اشتراک گذاری :