تانکر 6000 لیتری پلاستیکی عمودی
01
ژانویه

حیات وحش «مک سرخ» در سیستان و بلوچستان توسط تانکر پلی اتیلن سیراب می شود

خرید ۳ تانکر ۲ هزار لیتری آب جهت ساخت آبشخور برای منطقه شکار ممنوع «مک سرخ» انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان ، وحید پورمردان اظهار داشت: در پویش ملی نذر طبیعت «وطن ما»، خیرین با تامین هزینه و خرید تانکر پلی اتیلن ، در امر ساخت آبشخور برای حیات وحش در منطقه خشک و کم آب شکار ممنوع «مک سرخ» اقدام کردند

وی گفت: با توجه به کم آبی و خشک شدن چشمه های طبیعی در طبیعت، حیات وحش برای رفع نیاز خود مجبور می‌شوند برای پیدا کردن آب در جستجو و تکاپو باشد و در این راه با خطرات مختلفی همچون نزدیک شدن به سکونت‌گاه های انسانی و احتمال شکار، عبور از جاده‌ها و برخورد با خودروها و… مواجه می شوند.

 مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان ادامه داد: لذا برای رفع این معضل می‌توان در همان محل چشمه‌های طبیعی مخزن ذخیره آب به صورت سنگ و سیمان یا تانکر پلی اتیلن احداث کرد و در فصل زمستان و بهار آن‌ها را پر کرد و در فصل کم آبی و گرم تابستان با لوله‌کشی و نصب شناور آب آن را در یک آبشخور برای استفاده حیات وحش ذخیره کرد.

(شرکت پلی اتیلن نوین آمادگی خود را جهت همکاری همه جانبه در تهیه و نصب تانکر پلی اتیلن در حیات وحش کشور , اعلام میدارد)

تماس با واحد فروش: ۰۲۱۵۵۶۵۹۶۳۱

وی گفت: در برخی از مناطق به دلایل مختلفی این مخازن و آبشخورها را در محلی جز چشمه طبیعی تعبیه می‌کنند و برای پر کردن آن‌ها از تانکر های چرخدار و تراکتوراستفاده می کنند .

پور مردان بیان داشت: از همین رو ۳ تانکر پلی اتیلن ۲ هزار لیتری آب جهت ساخت آبشخور برای منطقه شکار ممنوع «مک سرخ» با همکاری و مساعدت مالی ۱۱۲ حامی انجمن نذر طبیعت «وطن ما» خریداری شده که در دست نصب و راه اندازی توسط محیط بانان این اداره کل محیط زیست سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: ظرفیت مخزن ذخیره آب احداثی برای منطقه شکار ممنوع «مک سرخ» ۲ هزار لیتری است و مدت زمان ماندگاری آب آن بسته به جمعیت حیات‌وحش منطقه ممکن است تا چند ماه دوام داشته باشد.

مدیرکل محیط زیست سیستان و بلوچستان بیان کرد: منطقه شکار ممنوع «مک سرخ» از مناطق زیبا و بکر استان سیستان و بلوچستان در ۱۱۰ کیلومتری جنوب غربی زابل و غرب پناهگاه حیات وحش هامون قرار دارد که پوشش گیاهی آن گز، قیچ، ترات، نی، زیروک، و خارشتر است و حیوان هایی مانند کرکس سیاه، دلیجه، خرگوش، کبک، تیهو، باقرقره، عقاب صحرایی، کفتار، شغال و جبیر در حیات وحش آن زیست می کنند.

منبع : خبرگزاری مهر
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده مخزن آب پلی اتیلن , وان , بشکه و انواع ظروف و محصولات پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

اشتراک گذاری :