16
ژوئن

تولید چمن مصنوعی بر پایه پلی اتیلن زیستی

شرکت SYNLawn از محصول پلی اتیلنی پایه زیستی جدید خود رونمایی کرد. این محصول تجدید پذیر و دوستدار محیط زیست می‌باشد و از نیشکر برزیلی ساخته می‌شود و تحت شرایط کنترل شده‌ی زیست محیطی، اجتماعی و صنعتی در دنیا رشد کرده است.

پلی اتیلن زیستی این محصول با نام تجاری SYNRenew® برای تولید چمن مصنوعی به کار می‌رود و ترکیبی از پلی‌یورتان مبتنی بر سویا (BioCel) و الیاف پلی اتیلن ساخته شده از نیشکر (EnviroLoc) می‌باشد. با توجه به تحقیقاتی که در صنعت صورت گرفته، این محصول ۹ برابر کارآمدتر از اتانول بدست آمده از نیشکر و ۴ برابر موثرتر در مقایسه با اتانول استخراج شده از چغندر قند می‌باشد. تولید یک پوند از پلی اتیلن مبتنی بر نفت ۵/۵ پوند دی اکسید کربن در اتمسفر آزاد می‌کند. در حالی که گیاهان مورد استفاده برای ایجاد همان مقدار از پلی اتیلن مبتنی بر نیشکر می‌تواند همان مقدار گازهای گلخانه‌ای را طی ۱۸ ماه فصل رشد در خود حبس کنند. و به دلیل فصل رشد کوتاه، نیشکر تجدید پذیر می‌باشد. هدف شرکت SYNLawn در تولید چمن مصنوعی کمک به ذخیره آب در دنیا می‌باشد.
منبع: bioplasticsmagazine

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب:درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلیمری , وان شیلات و بشکه مواد شیمیایی , همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :