18
نوامبر

تولید پلی اتیلن توسط شورون فیلیپس کمیکال (CP Chem) آمریکا

شرکت شورون فیلیپس کمیکال آمریکا به تازگی دو واحد تولید پلی اتیلن با ظرفیتی معادل ۵۰۰ هزار تن در سال را افتتاح کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی آی سی آی اس (ICIS)، شرکت شورون فیلیپس کمیکال (CP Chem) آمریکا به تازگی دو واحد تولید پلی اتیلن ( PE ) را در تاسیسات خود واقع در اولد اوشن (Old Ocean) ایالت تگزاس افتتاح کرد. نمایندگان موسسه آی سی آی اس در مراسم گشایش واحدهای یادشده حضور داشتند.

 

بر اساس این گزارش ، هر یک از دو واحد پلی اتیلن ۴۰ و ۴۱ (PE units 40 and 41 ) از ظرفیتی معادل ۵۰۰ هزار تن در سال برخوردارند. این دو مجتمع در اولد اوشن بخشی از پروژه ۶ میلیارد دلاری شورون فیلیپس کمیکال برای منطقه گلف کوست (Gulf Coast) ایالات متحده محسوب می شوند. طرح یادشده همچنین شامل یک واحد جدید کراکر اتان در تاسیسات Cedar Bayou این شرکت در تگزاس است.

مارک لشیر، رئیس و مدیرعامل شورون فیلیپس کمیکال، عنوان کرد: ما برنامه خود برای ساخت واحدهایی در مقیاس جهانی (world-scale units) را در سال ۲۰۱۱ میلادی عنوان کردیم؛ کلنگ این طرح در سال ۲۰۱۴ به زمین خورد و در حال حاضر نیز شروع به کار موفقیت آمیز آن ها را جشن می گیریم. با بهره گیری از ظرفیت جدید می توانیم به بازارهای تازه ورود کنیم و مشتریان جدیدی بیابیم. امری که به تقویت حضور بین المللی ما کمک شایانی می کند.

این شرکت می گوید: اگر چه همواره تلاش داشتیم تا واحدهای پلی اتیلن زودتر از واحد کراکر Cedar Bayou در مدار تولید قرار گیرند؛ با این حال طوفان هاروی سبب به تعویق افتادن بیشتر آغاز به کار این واحد کراکر شد. پیش بینی می کنیم که راه اندازی اولیه واحد کراکر یادشده در سه ماهه اول سال آینده میلادی و تولید تجاری در سه ماهه دوم محقق شود.


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?
درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلی اتیلن وان و انواع ظروف پلیمری و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی (خط تولید قطعات پلیمری میان تهی)روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده تولیدات شرکت پلی اتیلن نوین , لطفا روی محصولات  کلیک کنید.

 

اشتراک گذاری :