11
آوریل

تولید پلی اتیلن پرچگال ۹۸۲۵E با خواص گرماشکل دهی توسط Total

تولید پلی اتیلن جدید , یک HDPE پرچگال که برای کاربردهای بسته‌بندی گرماشکل دهی شده نازک مناسب می‌باشد و در صنعت بسته‌بندی‌های مواد غذایی دارای چقرمگی مناسب می‌باشد و به اندازه کافی استحکام دارد اخیرا توسط شرکت پتروشیمی Total ایجاد شده است.

این شرکت با تولید این گونه‌ی با نام ۹۸۲۵E هیجان جدیدی را در بازار تولید محصولات اکسترودری گرماشکل دهی شده‌ی ورق (sheet extrusion thermoforming یا SET)  ایجاد کرده است.
گونه‌ی پلی اتیلن پرچگال ۹۸۲۵E سفتی مورد نیاز در کاربردهای SET را به خوبی فراهم می‌آورد. افزایش استحکام در کاربردهای این چنینی به تولیدکننده این امکان را می‌دهد تا از وزن محصول نهایی خود بکاهد و در عین حال عملکرد مناسب آن را حفظ نماید. اگر تمایلی به کاهش وزن وجود نداشته باشد تولیدکننده می‌تواند محصولی با وزن محصولات قبلی ولی با عملکردی بسیار بهتر را تولید نماید. از جمله سایر مزایای گونه‌ی ۹۸۲۵E می‌توان به مقاومت خوب آن در برابر مواد شیمیایی، استحکام ضربه و نرخ عبور پذیری اندک بخار آب اشاره کرد.
شرکت Total این محصول را تولید نموده است تا در محدوده‌ی گسترده‌ای از کاربردهای بسته‌بندی مواد غذایی مورد استفاده قرار بگیرد. به گفته‌ی این شرکت این گونه علاوه بر ایجاد سفتی و استحکام بیشتر، شفافیت بیشتر و فرآیندپذیری بسیار راحتتری را داراست. این گونه به خوبی قابلیت بازیافت شدن را نیز دارا می‌باشد. این محصول می‌تواند در تولید ظروف نگه داری ماست، فنجان‌های نوشیدنی و کاسه مورد استفاده قرار بگیرد.

 

منبع: iranpolymer.com

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده انواع تانکر , بشکه و ظروف پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت چرخشی یا دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :