09
آوریل

تولید پلی اتیلن در مجتمع های پتروشیمی کشور از روند مطلوبی برخوردار است

تولید پلی اتیلن با گریدهای مختلف بر اساس برنامه های اعلام شده از سوی مجتمع های تولیدی در حال انجام است

مرضیه طهماسبی کارشناس تنظیم بازار دفترصنایع پایین دستی پتروشیمی درگفتگو با خبرنگار نیپنا اظهار کرد: تولید پلی اتیلن در مجتمع های پتروشیمی کشور از روند مطلوبی برخوردار بوده و هیچ گونه مشکلی برای تامین نیاز بازار وجود ندارد.

 


وی افزود: تولید گریدهای پلی اتیلن متنوع بر اساس برنامه های اعلام شده از سوی مجتمع های تولیدی در حال انجام است و برخی خبرهای منتشر شده درباره کمبود پلی اتیلن در بازار نادرست است.

 

تولید پلی اتیلن گرید لوله در پتروشیمی جم , برای نخستین بار :

کارشناس تنظیم بازار دفتر صنایع پایین دستی پتروشیمی با بیان این که تولید پلی اتیلن گرید لوله برای نخستین بار با توجه به نیاز بازار از سوی پتروشیمی جم در حال انجام است گفت: با توجه به این که بررسی ها نشان دهنده نیاز به این گرید در بازاراست تولید این محصول ادامه خواهد یافت.
به گزارش نیپنا، طهماسبی چندی پیش اظهارکرده بود: بطور کامل تحولات بازار را رصد می کنیم و قیمت ها با توجه به قیمت های جهانی و بر اساس فرمول و با در نظر گرفتن تمامی موارد قانونی تعیین و اعلام می شود.
وی با اشاره به این که حفظ منافع تولید کنندگان و مصرف کنندگان به عنوان یک راهبرد مورد توجه ویژه دفترصنایع پایین دستی قرار دارد، گفته بود: همانطور که بارها اعلام شده است اعلام دقیق نیاز واقعی بازارمی تواند بازارهای مصرف را با آرامش بیشتری همراه سازد.

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

– پتروشیمی ها با خام فروشی، رتبه اول صادرات غیر نفتی را در سال ۹۵ از آن خود کردند!

– بسپارهای هوشمند و نیاز روز افزون جهانی تا سال ۲۰۲۱

– تولید سه گرید جدید از خانواده کوپلیمر ها توسط شرکت پلی پروپیلن جم

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده انواع مخزن , بشکه و ظروف و وان پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت چرخشی یا دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :