12
آوریل

تولید پایدارکننده‌های پلیمری با همکاری شرکت های SONGWON و Biesterfeld ترکیه

تولید پایدارکننده‌های پلیمری با همکاری شرکت  SONGWON با عقد توافق‌نامه‌ای با شرکت Biesterfeld کشور ترکیه که طی آن قرار است محدوده‌ی گسترده ایی از پایدارکننده ها  تولید گردد.

در سال‌های اخیر صنعت پلاستیک در ترکیه نشان داد که پتانسیل بسیار زیادی در جهت رشد دارد به طوریکه پس از کشور آلمان دومین کشور مهم در زمینه‌ی فرآیند پلاستیک در اروپا محسوب می‌شود. شرکت پیشروی Biesterfeld توزیع کننده‌ی پلاستیک و مواد شیمیایی خاص از سال ۲۰۰۳ بوده که بیش از ۲۰۰۰ مشتری در صنایع مختلف خودروسازی، بسته بندی، پوشش و لوازم خانگی را دارا می‌باشد.

تولید پایدارکننده‌های پلیمری با هدف رشد در بازار ترکیه
با تلفیق تجربه‌های زیاد شرکت Biesterfeld و دانش بازاری آن و راه حل‌های موثر و عملکرد بالای شرکت SONGWON، توافق‌نامه‌ای تنظیم شد که طی آن قرار است حضور موثر هر دو شرکت در ارتباط با مشتریانشان در ترکیه قوی‌تر گردد.

 

طبق گفته‌ی Paolo Arnaboldi مسئول فروش شرکت SONGWON در اروپا و هندوستان : “ما به طور مستمر در حال بهبود محصولات خود بوده تا حدی که سطح کیفی آن‌ها برای ارائه به مشتریان افزایش یابد. همکاری با شرکت Biesterfeld شبکه‌ی توزیعی ما را افزایش خواهد داد و قدم مهمی در ارائه‌ی راه حل به تقاضاهای مشتریانمان در کشور ترکیه خواهد بود. ”
سخنگوی شرکت Biesterfeld هم از ایجاد همکاری با شرکت SONGWON ابراز خوشحالی نموده است. قرار است تحت این همکاری‌های خاص توزیع محصولات زیر در بازار ترکیه صورت پذیرد:
–  پایدار کننده‌های SONGNOX®
–  آلیاژهای OPS SONGNOX®
–  پایدارکننده‌های سبک SONGSORB®
–  راه حل‌های پایدار کنندگی SONGXTEND®
–  جاذب‌های اسیدی SONGSTAB™
–  ضد اکسیدکننده‌های KUMANOX™

 

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

– پتروشیمی ها با خام فروشی، رتبه اول صادرات غیر نفتی را در سال ۹۵ از آن خود کردند!

– بسپارهای هوشمند و نیاز روز افزون جهانی تا سال ۲۰۲۱

– تولید سه گرید جدید از خانواده کوپلیمر ها توسط شرکت پلی پروپیلن جم

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده مخزن , بشکه و ظروف و وان پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت چرخشی یا دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :