25
جولای

تولید تانکر پلاستیکی ذخیره و حمل پسماند های نفتی با پلاستیک های الیاف شیشه در امریکا

شرکت OCSiAl، تولید کننده پیشرو نانولوله‌های تک دیواره در جهان، به تازگی پروژه‌ی جدیدی را در زمینه‌ی پلاستیک‌های الیاف شیشه راه اندازی کرده است. افزودن نانولوله‌ها این امکان را فراهم می‌آورد که خواص آنتی استاتیک در پلاستیک‌های الیاف شیشه ایجاد شود. این پلاستیک‌ها در تولید تانکر ذخیره و حمل و نقل پسماندهای نفتی، تجهیزات تمیز کاری و پمپاژ پسماندهای نفتی استفاده می‌شود.

این چهارمین پروژه موفق برای استفاده از نانولوله ها در صنعت الیاف شیشه می‌باشد و بار دیگر این مواد انقلابی باعث ایجاد محصولاتی شده است که به هیچ وجه در جهان تولید نشده است. شرکت Euro Accent Saba، تولید کننده سیستم تصفیه پسماند، با موفقعیت نانو لوله‌های کربن تک دیواره OCSiAl را مورد آزمون قرار دارد و در حال حاضر شروع به تولید تانکر پلاستیکی الیاف شیشه آنتی استاتیک کرده است. این نانو لوله‌ها باعث ارتقاء محصولات شرکت Kazan مطابق با الزامات ایمنی برای ذخیره پسماندهای نفتی شده است. ویژگی محصولات: استفاده از درصد بالایی از نانو لوله‌های تک دیواره در مواد (>75%) مقدار بسیار کم کربن آمورف (<1٪) کپسوله سازی تمام ناخالصی‌های معدنی (Fe) کاهش ۵۰% هزینه‌ها نسبت به نمونه‌های مشابه افزودن نانو لوله‌ها به مواد باعث افزایش بهره‌وری خواص الکتریکی، حرارتی، فیزیکی و مکانیکی می‌شود.
منبع: specialchem


شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب :


تولید پلاستیک از قند و کربن دی اکسید بجای نفت خام

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر پلاستیکی چند لایه , بشکه و وان های از جنس پلی اتیلن و همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :