05
آوریل

تولید افزودنی‌های پلاستیکی با سرمایه گذاری شرکت BASF در چین

تولید افزودنی‌های پلاستیکی با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون یورویی شرکت BASF  درسطح جهانی صورت میگیرد

در همین راستا ساختن یک واحد تولید افزودنی‌های پلاستیکی در واحد تولیدی Caojing واقع در شانگهای کشور چین اولین قدم مهم در راستای این هدف محسوب می‌شود. این واحد تولیدی یکی از بزرگترین‌واحدهای تولید افزودنی‌های پلاستیکی در نوع خود بوده که قرار است سالیانه ۴۲۰۰۰ تن ظرفیت تولید افزودنی‌های پلاستیکی داشته باشد. این واحد تولیدی قرار است مواد ضد اکسید شدن، مواد کمکی و تلفیقی از این دو را بسازد. انتظار می‌رود ساخت این واحد تولیدی در سال ۲۰۱۹ به اتمام برسد و فعالیت‌های تولیدی آن از سال ۲۰۲۰ آغاز شود. در ساخت این واحد تولیدی قرار است آخرین استاندارها در جهت حفاظت از محیط زیست رعایت شود.

آسیا و به خصوص کشور چین بازار بالقوه‌ای برای مصرف افزودنی‌های پلاستیکی در صنایعی نظیر ساخت و ساز، بسته بندی، خودروسازی و بسیاری از صنایع دیگر محسوب می‌شود.
زمانی که پلاستیک‌ها در دمای بالا فرآیند می‌شوند، ضد اکسید کننده‌ها از واکنش‌های اکسید شدن حرارتی آن‌ها جلوگیری می‌نمایند. این خاصیت زمانی که پلاستیک‌ها در معرض نور UV قرار می‌گیرند نیز وجود دارد. اکسید شدن ممکن است بر اغلب خواص محصولات پلاستیکی نظیر استحکام ضربه، افزایش طول، ترک خوردگی سطحی و تغییر رنگ تاثیرگذار باشد.
شرکت BASF تنها شرکتی است که دارای واحد تولیدی افزودنی‌های پلاستیکی در تمامی آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و خاور میانه می‌باشد.
منبع: http://iranpolymer.com

 

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( اخبار پلیمری ) هسنید ?

خانه

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب فوق :

درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولید کننده انواع مخازن و ظروف پلیمری و طراح و سازنده ماشین آلات صنعت دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…

ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید

اشتراک گذاری :