23
مه

توسعه مستربچ سفید برای اکستروژن پوششی پلیمرها

مستربچ یا افزودنی پلیمری سفید جدید توسعه یافته با نام تجاری ME800047 برای کاربردهای اکستروژن پوششی توسط شرکت Tosaf توسعه یافته است. افزودنی پلیمری هنگامی که در دماهای بالا تحت فرآیند قرار می‌گیرد پایداری حرارتی آن افزایش می‌یابد و به میزان قابل توجهی از دود و بوی آن کاسته می‌شود. همچنین میزان بهره‌وری تولید آن در مقایسه با محصولات مرسوم از این نوع بالاتر می‌باشد.
اکستروژن پوششی فرآیندی است که در آن لایه‌ای بسیار نازک از پلیمر بر روی زیر لایه‌ای در دمایی نزدیک به نقطه تخریب حرارتی پلیمرهای پردازش شده اعمال می‌شود (تقریبا ۳۰۰ درجه‌ی سلسیوس). چالش های شناخته شده در این فرآیند شامل گردنه‌ای شدن (صفحات پلیمری روی سطح رشته‌ای می‌شوند)، دود سنگین و بوی قوی بر اثر دماهای پردازشی بالا، پراکندگی ضعیف و تشکیل ژل می‌باشد.ویژگی ها برای غلبه بر مشکلات اکستروژن پوششی، مستربچ سفید رنگ ME800047 توسعه یافته توسط شرکت Tosaf می‌تواند درجه حرارت‌های بالای حین فرآیند را تحمل کند در حالی که کیفیت پراکندگی بالای آن به خوبی حفظ می‌شود. این ویژگی باعث ایجاد پوشش همگن و کاهش نیاز به تغییرات فیلتر در طول تولید را سبب می‌شود. تشکیل ژل به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد که این امر ویژگی‌های نوری محصول را حتی در لایه‌های بسیار نازک بهبود می‌بخشد.
از آنجایی که این مستربچ سفید جدید حاوی مواد افزودنی مهاجر نیست، قابلیت چاپ پذیری خوبی در محصول نهایی ایجاد خواهد کرد.

منبع: specialchem

شما در وبسایت رسمی شرکت پلی اتیلن نوین ( صفحه اخبار پلیمری ) هسنید ?

 

 

برخی اخبار و مقالات پلیمری مرتبط با مطلب:




درباره شرکت :
شرکت پلی اتیلن نوین تحت مدیریت مجموعه گروه صنعتی مخزن سازان نوین تولیدکننده تانکر آب پلیمری , وان شیلات و بشکه مواد شیمیایی , همچنین طراح و سازنده ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی روتشنال دارای گواهینامه مدیریت فرایند ISO9001 با کادری مجرب و حرفه ایی با تجربه فعالیت در بزرگترین محیط های صنعتی خاورمیانه با بیش از نیم قرن تجربه , خدمتگذار صنعت و صنعتگران و ملت بزرگ ایران…
آدرس کارخانه: تهران / شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار سروستان
ما بهترینیم چون بهترینا رو داریم…
جهت مشاهده محصولات پلی اتیلن نوین , لطفا اینجا کلیک کنید.

اشتراک گذاری :